اگر بهترین فبلت مجهز به قلم در بازار را می خواهید، انتخاب ساده خواهد بود: گلکسی نوت ۸ ...


اگر بهترین فبلت مجهز به قلم در بازار را می خواهید، انتخاب ساده خواهد بود: گلکسی نوت ۸ همان محصولی است که شما را به مقصد می رساند. S Pen بهترین قلمی است که تاکنون در دنیای اندروید عرضه شده و به این سادگی ها نمی توانید گزینه بهتری از آن پیدا کنید. سامسونگ یک بار در نوت ۷ بدشانسی را تمام وجود تجربه کرده بود و حالا هرچه داشته در فبلت جدید به کار بسته تا تجربه ناخوشایند قبلی را از ذهن ها پاک کند. البته جذابیت نوت ۸ به قلم با کیفیت دستگاه منحصر نیست و این محصول ویژگی های چشمگیر دیگری هم دارد که می تواند نظر خریداران را به خود جلب کند.

 

گلکسی نوت ۸ یکی از بهترین نمایشگر های بازار را دارد، از نظر توان پردازش یکی از سرآمدهای حال حاضر است و تقریباً هرچیزی از یک پرچمدار ۲۰۱۷ بخواهید را در اختیار شما قرار می دهد؛ بدنه با کیفیت و مقاوم در برابر آب، دوربین عالی دوگانه و امکانات پیشرفته مثل اسکنر عنبیه چشم برای باز کردن قفل دستگاه با یک نگاه. پیش از این ویژگی های کامل دستگاه را در بررسی نوت ۸ مرور کردیم، در ادامه می خواهیم از ترفندهایی صحبت کنیم که نهایت استفاده و بهترین تجربه کاربری را از فبلت جدید سامسونگ برای شما به ارمغان خواهند آورد. با دیجیاتو همراه باشید.

غیر فعال کردن دکمه بیکسبی

سامسونگ برای دستیار دیجیتالی جدید خود اهمیت زیادی قائل است، شاهد مدعی هم اینکه در پرچمداران اخیر از جمله نوت ۸، یک دکمه اختصاصی برای فعال کردن بیکسبی در کنار بدنه به چشم می خورد. اگر از بیسکبی استفاده می کنید، این قابلیت برای شما سودمند خواهد بود اما کاربران زیادی هم هستند که به استفاده از دستیار گوگل خو گرفته اند و بودن چنین دکمه ای، فقط باعث می شود هنگام استفاده از دستگاه به شکل ناخواسته دستیار سامسونگ را فعال نمایند.

 

برای غیر فعال کردن این دکمه از سمت چپ به راست روی نمایشگر سوایپ کنید تا پنل بیکسبی ظاهر شود. اگر دستگاه به آخرین بروزرسانی مجهز باشد در گوشه بالا سمت راست یک چرخ دنده کوچک مشاهده می کنید. کافی است چرخ دنده را انتخاب کنید تا با استفاده از گزینه ای که نمایان می شود دکمه بیکسبی در کنار بدنه را غیر فعال نمایید.