تصاویر منتخب

نشست مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز ایران با مدیرکل بنیاد مسکن مازندران

 

نشست مدیرعامل  انجمن خیرین مسکن ساز ایران  با مدیرکل بنیاد مسکن مازندران

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران ، مهندس خاکی پور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز ایران باتفاق مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این انجمن دراستان مازندران و با حضورحضرت حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی کوتنائی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه دربنیاد مسکن استان با مهندس خانی نوذری مدیرکل بنیاد مسکن استان دیدار و تشکیل جلسه داد.

این جلسه که با حضور همه اعضا درسالن جلسات اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران برگزارشد ابتدا مهندس خانی نوذری مدیرکل بنیاد مسکن استان ضمن خیر مقدم به مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز و اعضای جلسه مطالبی را درخصوص ساخت مسکن محرومین و نیازمندان مطرح وهمچنین گزارشی از عملکرد این نهاد دراینخصوص را ارائه نمود.

در ادامه مهندس لقمانپور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان مازندران نیزگزارشی از روند فعالیتهای این انجمن دراستان مازندران را بیان کرد و گفت:  اگر قرار است کاری برای نیازمندان و محرومین انجام شود ویا اقدامی علی الخصوص در حوزه ساخت مسکن صورت پذیرد باید درهمین جلسات مطرح و پس ازبحث و بررسی مدوّن وبه مرحله اجرائی برسد.

درپایان و در راستای جمع بندی و نتیجه گیری مباحث مطرح شده دراین جلسه ، مهندس خاکی پور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز ایران گزارشی از روند اجرای ساخت مسکن محرومین و نیازمندان و خانواده های دارای دو معلول که فعالیتهای  خوبی در شهرهای بالا و همچنین زیر 25 هزار نفر جمعیت درسطح کشور و همچنین استان مازندران انجام گرفته است را ارائه نمود.

 وی اظهارداشت : از 8000 واحدساخت مسکن برای خانواده های دارای دو معلول تاکنون 4500 واحد به اتمام رسیده و 3500 واحد در حال انجام است و درسال جاری تعداد 133 واحد سهمیه استان مازندران در نظر گرفته شده است.

مهندس خاکی پورافزود : مهمترین مسئله در کشور ، تأمین مسکن می باشد که باید دراین مسیر با سیاست گذاری های صحیح این مشکلات  مرتفع شود تاشاهد اتفاقاتی خوب برای دهک های پایین جامعه باشیم.

 


تاريخ انتشار : 1399/04/24 14:43 | دسته بندی : 1 | بازدید : 79

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.