تصاویر منتخب

نشست مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با مدیرکل کمیته امداد امام(ره) مازندران

 

نشست مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با مدیرکل کمیته امداد امام(ره) مازندران

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران ، مهندس  محمّد خانی نوذری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران باتفاق قلی نژاد معاون اموربازسازی و مسکن روستایی این نهاد با حضرت حجت الاسلام والمسلمین عالیشاه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) و مالدار مسئول مسکن کمیته امداد استان دیدار و طی جلسه ای عملکرد و روند فعالیتهای دو دستگاه و همچنین میزان تعامل و همکاری  درجهت تأمین مسکن خانوارهای تحت پوشش این نهاد را مورد بررسی قراردادند.

درابتدای این جلسه مهندس خانی نوذر ی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران ضمن تقدیر از زحمات مهندس نوروزی مدیرکل سابق کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مازندران ، انتصاب حضرت حجت الاسلام والمسلمین عالیشاه را به سمت مدیرکلی این نهاد تبریک گفت.

خانی نوذری اظهارداشت : با عنايت به اينکه تفاهم نامه ای بين بنياد مسکن کشور و کميته امداد امام خميني (ره) منعقد شده ، دستگاهاي استاني اين دو نهاد موظف هستند طبق مفاد آن موضوع تأمين مسکن مددجويان کميته امداد را در دستور کار قرار داده که  عمليات اجرايي آن آغاز و تا کنون نیز ادامه دارد.

مدير کل بنياد مسکن استان مازندران گفت برطرف نمودن مشکل مسکن محرومين از دغدغه هاي اصلي بنياد بوده و تلاشهاي خوبي در اين زمينه صورت گرفته است .

وي افزود با توجه به پتانسيل موجود در اين بنياد اميدواريم بتوانيم گامهاي مؤثرتري در زمينه خانه دار کردن اين مددجويان عزيز با شرايط مناسب برداريم .

خانی نوذری ادامه داد : حل مشکل مسکن مددجویان و ساخت مسکن برای آنان با توجه به  تسهیلات ارزان قیمت و حمایت دولت تدبیر وامید دراین بخش حائز اهمیت بوده و با توجه به اقدامات خوب صورت پذیرفته در این بخش ، شایسته است اهتمام بیشتری با توجه به آمادگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران جهت همکاری بیش ازپیش در این زمینه  از سوی دو دستگاه علی الخصوص کمیته امداد امام خمینی (ره)مبنی بر ترغیب جامعه هدف و مدد جویان خود جهت دریافت تسهیلات ارزان قیمت صورت پذیرد.

وی همچنین رعایت اصول و مقررات فنی ساخت واحدهای مسکونی را از ضروریات عنوان کرد و افزود : با توجه به وقوع حوادث قهری در کشور و استان رعایت اصول ، قوانین و مقررات ملی ساختمان جهت احداث بناهای مسکونی  همواره مورد تأکید این نهاد بوده و ناظرین فنی این بنیاد مرحله به مرحله ساخت واحدها را مورد نظارت قرا داده تا با رعایت مباحث فنی از بروز حوادث و خسارات ناشی از آن جلوگیری بعمل آید.

درادامه این نشست مشترک حضرت حجت الاسلام والمسلمین عالیشاه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با تقدیر از عملکرد خوب بنیاد مسکن انقلاب  اسلامی استان در طی سنوات گذشته تاکنون مبنی بر مشارکت و تعامل در تأمین مسکن محرومین و خانوارهای تحت پوشش این کمیته خواستار ادامه این روند در وسعت بیشتربا توجه به ارائه تسهیلات کم بهره جهت ساخت مسکن شد.

حجت الاسلام والمسلمین عالیشاه ضمن برشمردن نقاط مشترک دو نهاد کميته امداد و بنياد مسکن وانتصاب آن به حضرت امام (ره)گفت: بزرگترين بسته خدمتي کميته امداد به مددجويان ، خريد ، احداث ، تکميل و بازسازي مسکن مي باشد که از اولويتهاي اين نهاد است .

در پایان این دیدار بر تعامل و همکاری بیش از پیش در راستای خدمت رسانی به مردم ، بویژه مددجویان کمیته امداد تأکید شد.

             


تاريخ انتشار : 1399/04/19 08:39 | دسته بندی : 1 | بازدید : 71

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.