تصاویر منتخب

جلسه با معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان بابل در دهه حساب 100 حضرت امام (ره) وبررسی روند فعالیت بنیاد مسکن درشهرستان

جلسه با معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان بابل در دهه حساب 100 حضرت امام (ره) وبررسی روند فعالیت بنیاد مسکن درشهرستان


به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران ، حسن روحی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بابل از برگزرای جلسه با معاون‌استانداروفرماندارویژه شهرستان بابل با حضور کارشناسان این بنیاد، مهندس رهبریان عضو هیئت‌رئیسه نظام فنی ساختمانی روستایی استان و مسئولین دفاتر نظام فنی روستایی شش گانه شهرستان بابل خبرداد.

در این دیدار مهندس روحی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بابل ضمن ارائه گزارش عملکرد این بنیاد در حوزه اجرای  پروژه های عمرانی ، جذب اعتبارات عمرانی در روستا ، نظارت بر ساخت و ساز و رعایت مقررات و آیین نامه ها و شیوه نامه های صدور پروانه ساختمانی موضوعاتی را مطرح و توضیحاتی ارائه نمود.

درادامه جلسه قربانعلی‌ولی‌زاده ‌بورا فرماندار ویژه شهرستان بابل با بیان اینکه بنیاد مسکن با فعالیت در حوزه روستاها نقش مهمی در توسعه و آبادانی مناطق محروم دارد اظهار داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باایجاد زیرساخت‌های لازم در مناطق محروم و روستایی باعث جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر می‌شود.

وی‌افزود:بنیاد مسکن یکی از نهادهای انقلابی و یادگار امام‌خمینی‌ره  بنیان‌گذار‌جمهوری اسلامی‌ایران می‌باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل خاطرنشان کرد:بنیاد مسکن یکی از نهاد‌های خدمت‌رسان به مردم روستا است که با ایجاد زیرساخت‌های لازم در مناطق محروم و روستایی باعث جلوگیری از مهاجرت‌روستاییان به شهربابل می‌شود.

  وی با بیان اینکه شهرستان بابل دارای گستردگی و تعدد زیاد روستاست، خواستار اجرای طرح‌هادی ، بهسازی‌معابر و کوچه‌ها در روستاها بخصوص روستاهای محروم و تامین اعتبارات بیشتر جهت آبادانی تمامی روستای این شهرستان شد.

ولیزاده تصریح کرد:بنیاد مسکن باید زمینه ماندگاری‌جمعیت در روستاها را با توسعه و آبادانی روستا ها و تسهیل   در پرداخت تسهیلات ارزان قیمت فراهم نماید.

این مقام مسئول تأکید کرد:ناظرین فنی باید نظارت‌جدی و مستمر در طول مدت اجرای پروژه داشته باشند، نباید نظارت کاغذی باشد.

وی افزود:کسب رتبه‌برتر استان در جذب تسهیلات و صدورسندروستایی بیانگر قانونمداری روستائیان عزیز هست. تداوم این روند نیاز به تسهیل امور و تکریم مردم عزیز می‌باشد.

فرماندارویژه شهرستان بابل درپایان این نشست با تقدیر از خدمات بنیاد مسکن در زمینه توسعه روستایی و تأمین مسکن گفت: امید است در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات مقام معظم‌رهبری بتوانیم گام های اساسی برای رفع‌محرومیت و حل مشکلات جامعه برداریم.


تاريخ انتشار : 1399/02/01 08:12 | دسته بندی : 1 | بازدید : 62

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.