تصاویر منتخب

نشست مدیر بنیاد مسکن شهرستان محمودآباد با دهیاران

 نشست مدیر بنیاد مسکن شهرستان محمودآباد با دهیاران

 

 به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران ، محمد علی مشایخی  مدیربنيادمسكن انقلاب اسلامي شهرستان محمودآباد از نشست با دهیاران در این شهرستان با حضورفرماندار، معاون فرماندار،  بخشدار واعضای شورای بخش خبردادو گفت: جلسه شورای اداری دهیاران با حضور دکتر شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد .خانم حق شناس معاون عمرانی فرماندار ،  رنجبر بخشدار ،  اعضاء شورای بخش و کلیه دهیاران بخش مرکزی و سرخ رود در سالن جلسات فرمانداری با هدف بررسی مشکلات روستاها و گسترش تعاملات و حل مشکل روستاییان برگزارشد.

مشایخی مدیر بنيادمسكن شهرستان محمودآباد دراين جلسه ضمن تشریح فعالیتهای بنیاد مسکن به  مشارکت روستائیان در زمینه اجرای طرح هادی اشاره واظهارداشت: بنیاد مسکن به عنوان متولی عمران و آبادانی و توسعه روستاها با تهیه و اجرای طرح هادی در امر توسعه همه جانبه روستاها نقش بسزایی داشته و از تمام فرصت ها و پتانسیل ها در جهت خدمات به روستائیان به ویژه محرومین  جامعه استفاده نموده است .

درادامه این جلسه دکتر شریعت فرماندارشهرستان محمودآباد فعالیت های عمرانی بنیاد مسکن  در حوزه عمران روستایی و مقاوم سازی مسکن روستایی را گام مؤثر در جهت بهبود وضعیت کلان جامعه روستایی همراه با بستر سازی مناسب برای بهبود وضعیت اقتصادی  . اجتماعی و فرهنگی بر شمرد و آنرا بعنوان تثبیت کننده جمعیت روستاها دانست.

درپایان دکتر شریعت فرماندار شهرستان نیز با قدردانی از تلاش های بنیاد مسکن تعامل مجموعه فرمانداری . بخشداری . و دهیاران  با بنیاد مسکن را برای توسعه عمران وآبادانی روستا ها ضروری است.


تاريخ انتشار : 1398/10/09 16:08 | دسته بندی : 1 | بازدید : 304

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.