تصاویر منتخب

دیدار مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز مازندران با معاون وزیر راه و شهرسازی

دیدار مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز مازندران با معاون وزیر راه و شهرسازی

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان مازندران باتفاق سلگی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز ایران با معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن دیدار نمودند.

در ابتدای این جلسه مهندس سلگی مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز ایران در خصوص تاریخچه انجمن و شکل گیری آن و همکاری های چندجانبه جهت ساخت مسکن مهر و ساخت مسکن دو معلول در سطح کشور با وزارت راه و شهرسازی و سازمان ملی زمین مسکن مواردی را مطرح و خواستارهمکاری فی مابین و انعقاد تفاهم نامه جدید برای دریافت زمین برای انجمن از سوی سازمان ملی زمین و مسکن شد.

در ادامه مهندس لقمانپور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان مازندران از معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن درخواست واگذاری زمین از محل زمینهای دولتی برای ساخت مسکن برای افراد نیازمند و محروم و جوانان خانه اولی را نمود.

دکتر نبیان معاون وزیر و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن دراینخصوص گفت : جلسه ای را باحضوردکتر اسلامی وزیر راه و شهرسازی و مهندس درفشی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور درخصوص انعقاد تفاهم نامه ای جهت واگذاری زمین به بنیاد مسکن و انجمن خیرین مسکن ساز جهت ساخت مسکن برای افراد نیازمند و محروم تشکیل  تا براساس آن موانع ومشکلات این حوزه شناسایی و مرتفع شود.

وی افزود: انجمن خیرین مسکن ساز ظرفیت خوبی است برای رفع مشکل بی مسکنی محرومین و .. که این مهم با دریافت و واگذاری زمین از سوی سازمان ملی زمین و مسکن اقدام های خوبی درجهت مرتفع نمودن آن صورت می پذیرد.

 


تاريخ انتشار : 1398/07/22 10:10 | دسته بندی : 1 | بازدید : 65

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.