تصاویر منتخب

برگزاری جلسه " ساخت مسکن نیازمندان و راه اندازی دفتر انجمن خیرین در فرمانداری شهرستان ساری

 برگزاری جلسه "

ساخت  مسکن نیازمندان و راه اندازی دفتر انجمن خیرین در فرمانداری شهرستان ساری

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران جلسه ای با هدف ساخت  مسکن جهت نیازمندان و راه اندازی دفتر انجمن خیرین درشهرستان ساری با حضور فرماندار ، مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان ، مدیر حساب 100 حضرت امام (ره) بنیاد مسکن استان ، مدیر بنیاد مسکن شهرستان و برخی از خیرین استان در محل فرمانداری شهرستان ساری برگزار گردید. 

در ابتدای جلسه رضایی فرماندار ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه وهمچنین حمایت همه جانبه برای کمک به انجمن خیرین مسکن ساز به خلاصه ای از مشکلات بخش مسکن در این شهرستان اشاره نمود.

وی با اشاره به دغدغه های امام راحل درخصوص محرومین و تأمین مسکن برای این قشر با افتتاح حساب 100 و تأسیس بنیاد مسکن جهت ساخت مسکن و کمک به محرومان ، حمایت  خود را نسبت به فعالتیها وبرنامه های  انجمن خیرین مسکن ساز اعلام نمود.

 فرماندارشهرستان ساری  دراین جلسه از شورای اسلامی شهر ، شهردار و سایر دستگاههای اجرایی شهرستان درراستای هماهنگی و همکاری هرچه بیشترجهت پیشبرد اهداف این انجمن که مرتفع نمودن مشکلات مسکن محرومین و نیازمندان است خواستار شد.

در ادامه لقمانپورمدیر مشارکتهای مردمی بنیاد مسکن استان مازندران توضیحاتی در خصوص کمک از محل حساب 100 حضرت امام (ره) برای نیازمندان و محرومین ارائه نمود.

همچنین دراین جلسه جمالی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان گزارشی از روند فعالیتهای انجمن و پیگیری برای ساخت مسکن برای خانواده های نیازمند و محروم و همچنین ساخت مسکن برای خانواده های دارای دو عضو معلول و کمک به ساخت مسکن محرومان ارائه نمود.

 وی افزود:  با توجه به اینکه برای ساخت مسکن از سوی انجمن ازپرداخت هزینه جهت اخذ انشعابات آب ، برق ، گاز و پروانه ساخت دارای معافیت می باشد این انجمن آمادگی دارد با واگذاری زمین از سوی فرمانداری و یا شهرداری شروع به ساخت مسکن برای افراد محروم و نیازمند این شهرستان نماید.


تاريخ انتشار : 1398/02/17 15:01 | دسته بندی : 1 | بازدید : 285

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.