تصاویر منتخب

خدمت رسانی به مردم با همکاری وتعامل هرچه بیشتر دستگاههای اجرایی

خدمت رسانی به مردم با همکاری وتعامل هرچه بیشتر دستگاههای اجرایی

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران جلسه ای به منظور هم اندیشی بین دودستگاه اوقاف و بنیاد مسکن درخصوص بررسی وضعییت  املاک و زمینهای موقوفی درروستاها، در اداره  اوقاف و امور خیریه شهرستان با حضور مشایخی سرپرست بنیاد مسکن انقلاب  اسلامی شهرستان محمودآباد ، صادقی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان و کارشناسان ذیربط برگزار گردید.

مشایخی درخصوص این جلسه اظهار داشت:  با توجه به زمینهای اوقافی در روستاها ومشکلات مردم جهت اخذسند مالکیت ، میتوان با بررسی و همکاری بیشتر به راهکارهای عملی در خصوص رفع موانع صدور اسناد مالکیت واحدهای روستایی اقدام نمود.

 وی همچنین در خصوص روستاهایی که تاکنون درآن  سند مالکیت صادر نشد گفت : این مهم خواست بسیاری از مردم روستاها و کاری در جهت تثبیت حقوقی این املاک است.

در ادامه صادقی رئیس اداره اوقاف شهرستان محمودآباد عنوان کرد : مبحث وقف با توجه به توجه مردم به امور شرعی امری است که می بایست با در نظر گرفتن کلیه نکات شرعی آن به طرق صحیح انجام شود که مغایرت قانونی و شرعی در آن یافت نشود.

مدیران دو دستگاه در ادامه با اشاره به اهداف مشترک این دو دستگاه اظهارداشتند: همکاری وتعامل بین دو سازمان،نهاد و... می تواند در منتفع نمودن مردم از خدمات وسیع بسیار مؤثر باشد .

 


تاريخ انتشار : 1398/02/12 10:52 | دسته بندی : 1 | بازدید : 404

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.