تصاویر منتخب

بازدید مهندس مهديان از مناطق سیل زده دراستان مازندران

بازدید مهندس مهديان از مناطق سیل زده دراستان مازندران

 

به گزارش روابط عمومي بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران مهندس مهدیان معاون اموربازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به همراه خانی نوذری مدیر کل بنیاد مسکن مازندران از روستاهای حادثه ديده ناشي ازسیل بازدید به عمل آورد.

 دراين بازديد مهندس مهدیان ضمن گفتگو و ابرازهمدردي با تعدادی از اهالی خسارت دیده در این مناطق تأكيدنمود : بنيادمسكن ازابتداي حادثه سیل درمناطق مذکور حضور داشته و با اعزام تجهیزات سنگین و حضور کارشناسان فنی جهت برآورد میزان خسارات در حوزه مسکن وهمچنین پاکسازی معبرها و .. با تجهیزات وماشین آلات سنگین اقدامات اولیه را انجام داداه است. وي همچنين قول مساعدت و کمک جهت بازسازی واحدهای آسيب ديده از طریق پرداخت تسهیلات بانکی را داد.

مهندس مهديان ضمن اشاره به  مقاوم سازي و استحكام بخشيدن واحدهاي مسكوني ،  افزود: جهت مقاوم سازي و استحكام بخشيدن به واحدهاي مسكوني و پيشگيري ازخسارات ناشي ازحوادث قهري وطبيعي درراستاي جلوگيري وهدررفتن سرمايه هاي ملي رعايت نمودن نكات واصول فني درامربهسازي وبازسازي واحدهاي مسكوني امري ضروري مي باشد.

وی اضافه کرد: با ایجاد بستر مناسب برای ساخت مسکن و بهسازی در مازندران از سوی مسوولان استانی این کار در زمان کمتری اجرایی خواهد شد.

درادامه محمد خانی نوذری مدیرکل بنیاد مسکن مازندران با اعلام این خبر که تیمهای کارشناسی این بنیاد به صورت شبانه روزی کار ارزیابی واحدهای خسارت دیده و تشکیل پرونده در شهر و روستا را انجام داده اند از مردم صبورمنطقه خواست تا با همکاری و ارائه مدارک لازم به دهیاری ها،  پرسنل بنیاد مسکن را در ارائه خدمات یاری نمایند.

لازم به ذكر است در عصرروز دوشنبه مورخه 27/12/97  با بارش شدید باران و طغیان رودخانه ها و جاری شده سیل مناطق شرقی استان مازندران دچارآسیب و خسارات جدی شدند.


تاريخ انتشار : 1398/01/02 09:22 | دسته بندی : 1 | بازدید : 152

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.