تصاویر منتخب

بهره برداری اجرای طرح هادی درروستاهای چمستان ، شهرستان نور

          بهره برداری اجرای طرح هادی درروستاهای  چمستان ، شهرستان نور

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران ، کاظمی مدير بنيادمسكن انقلاب اسلامي شهرستان نور ازبهره برداري پروژه های اجرای طرح هادی در روستاهای امیر آباد، ولیرکان و رمشی ازتوابع چمستان شهرستان نور خبرداد گفت: پروژه های  اجرای طرح هادی روستاهای امیر آباد، ولیرکان ورمشی با حضورنماینده مجلس شورای اسلامی ، فرماندارنور، بخشدار وسایرمدیران دستگاه های اجرایی شهرستان  ، دهيار وشورای اسلامی روستاهاي مذكور به بهره برداري رسيد.

 

رضا کاظمی مديربنياد مسكن شهرستان نور در حاشیه این افتتاحیه اظهارداشت : عمران و آبادانی در روستاها در طول سالهای اخیر با محوریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهیاریها و بخشداری هر بخش صورت گرفته است.

 

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نور با بیان اینکه در سالهای اخیر با توجه به روش مشارکتی که بین دهیاری و شورا، اهالی محل و بنیاد مسکن تحول عظیمی در روستاها انجام شده است، تصریح کرد:  بنیاد مسکن در سال 95 توانست در 5 روستا آسفالت مشارکتی، سال 96 در 10 روستا و در سال 97  در 15 روستا با اعتباری بیش از 5 میلیارد تومان که به همت نماینده مجلس دکتراسماعیلی از مرکز برای شهرستان نور دریافت کنند، اجرای طرح هادی وآسفالت مشارکتی را داشته باشیم .

وی  سهمیه قیردرنور و چمستان را با کل شهرستانهای غرب برابر عنوان کرد و گفت : ازدکتراسماعیلی در خصوص جذب اعتبار و حمایتهای بخشدار ساعی و پرتلاش تشکرکرد و همچنین از نماینده مجلس خواست تا با تخصیص اعتبار به شهرستان پروژه های نیمه کاره را به اتمام برسانیم .

کاظمی درمورد اجرای طرح هادی خیابان اصلی روستای امیرآباد افزود : اجرای ابنیه فنی به طول 1600 متر با اعتباری بیش از 120 میلیون تومان و زیرسازی سطحی برابر با 7200 مترمربع با اعتباری بیش از 160 میلیون تومان و عملیات جابه جایی تیر برق با اعتباری بیش از 20 میلیون تومان واجرای عقب نشینی حریم مسجد محل با اعتباری بیش از 30 میلیون که جمعا 330 میلیون تومان اعتبار توسط شورا و دهیار صورت گرفته است .

وی ادامه داد: اجرای عملیات اسفالت به طول تقریبی 850  متر و عرض متوسط 9 با 1350 تن واعتباری بیش از 360 میلیون توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام شده است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نور از اجرای طرح هادی خیابان اصلی روستای ولیرکان سخن گفت و افزود: اجرای عملیت اسفالت به طول تقریبی 6000 متر مربع و عرض متوسط 10 با 950 تن با اعتباری بیش از 360 میلیون تومان توسط بنیاد مسکن شهرستان نورانجام شده است و همچنین اجرای ابنیه فنی به طول 1100 متر با اعتباری بیش از 60 میلیون تومان ، زیرسازی سطحی برابر 5000  مترمربع با اعتباری بیش از 80 میلیون تومان ، جابه جایی تیربرق با اعتباری بیش از 30 میلیون تومان که جمعا به مبلغ  170 میلیون تومان توسط دهیاری انجام شده است .

مهندس کاظمی یادآور شد: اجرای طرح هادی خیابان اصلی روستای رمشی با اجرای ابنیه فنی به طول 700 متر با اعتباری بیش از 60 میلیون تومان ، زیرسازی سطحی برابر با 3200 مترمربع با اعتباربیش از 60 میلیون تومان ، عملیات جابه جایی تیربرق با اعتباربیش از 25 میلیون تومان واجرای کانال عرضی به طول 10 متر با اعتبار بیش از 10 میلیون تومان که جمعا 155 میلیون تومان توسط دهیاری برای اجرای این طرح هزینه شده است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نور در پایان خاطرنشان کرد:  اجرای عملیات آسفالت به طول تقریبی 600 متر و عرض متوسط 10 با تناژ 530  تن با اعتباری بیش از 160 میلیون تومان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نور انجام شده است.

 


تاريخ انتشار : 1397/12/22 13:53 | دسته بندی : 1 | بازدید : 3824

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.