تصاویر منتخب

بازدیدبخشدارمرکزی جویبار ازپروژه اجرای طرح هادی روستای محله کلا

بازدیدبخشدارمرکزی جویبار ازپروژه اجرای طرح هادی روستای محله کلا

 

جویباراز بازدید مدانلو بخشداری مرکزی جویبار واعضای شورای اسلامی از رونداجرای طرح هادی روستای محله کلا خبرداد.

باقری سرپرست بنياد مسكن شهرستان جویبار در اینخصوص اظهارداشت : مدانلو بخشداری مرکزی جویبار باتفاق اعضای شورای اسلامی از روند اجرای ابنیه و سایر معابر اصلی و فرعی روستای محله کلا این شهرستان بازدید نمود.

وی ادامه داد: اجرای طرح های هادی درروستاها با نظارت جامع و کامل کارشناسان فنی شهرستانی و استانی بنیاد مسکن همراه است که دراین مسیرمشارکت مردمی و همکاری دهیاری و شورای اسلامی نیز موجب بهبود و تسریع در روند فعالیتهای عمرانی در روستا می شود.

 

باقری افزود: دراین بازدید ضمن تقدیر از فعالیتای خوب و همچنین نظارت مستمردر طول زمان اجرای طرح توسط بنیاد از سوی بخشدار، شورای اسلامی ودهیاری روستا، اتمام بهسازی کل مسیرو مشارکت مردم در تعریض وبازگشایی مسیر باقیمانده  نیزمورد تأکید قرارگرفت.

 سرپرست بنیاد مسکن جویبار بیان داشت : در حال حاضر عملیات  اجرای جوی و جدول با مشارکت مردمی با مبلغ 200 میلیون ریال در دست اقدام می باشد و با توجه به اینکه اولین اقدام برای اجرای طرح هادی در این روستا می باشد بخشدار ضمن تقدیر از بنیاد مسکن خواستار حمایت ومشارکت بیشترمردم ،دهیار وشورای اسلامی از اجرای طرح دراین روستا شد .

 درشهرستان جویباردر 27 روستا اجرای طرح هادی و بهسازی معابر صورت گرفته و دربرخی از روستاها نیزاین طرح بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است همچنین در سطح این شهرستان تا کنون 3834 فقره تسهیلات بهسازی مسکن روستایی اعطا گردید .


تاريخ انتشار : 1397/12/15 11:03 | دسته بندی : 1 | بازدید : 117

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.