تصاویر منتخب

بهره برداری پروژه های عمرانی بنیاد مسکن نوشهر در دهه فجر97

       بهره برداری پروژه های عمرانی بنیاد مسکن نوشهر در دهه فجر97

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران ، بیژنی مدیر بنيادمسكن انقلاب اسلامي شهرستان نوشهر ازبهره برداري پروژ ه های عمرانی این شهرستان  در دهه فجر سال 1397 خبردادوگفت: بمناسبت گرامي داشت ایام الله دهه فجر و40 مین سالروزپیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پروژه های عمرانی بنیاد مسکن شهرستان نوشهر  با حضورامام جمعه ، نماینده مجلس شورای اسلامی،  فرماندار ، بخشدار، مدیران شهرستانی ،شورای اسلامی و دهیاران در دهه فجرامسال  افتتاح و به بهره برداری رسید .

  

مهدی بیژنی سرپرست بنیادمسکن نوشهردراین افتتاحییه اظهارداشت: پروژه های اجرای طرح هادی  روستاهای  لرگان در بخش کجور و نارنج بن دربخش مرکزی شهرستان نوشهر که با حضور امام جمعه بخش(صلاح الدین کلا )سی سنگان نوشهر ، نماینده مجلس شورای اسلامی ،فرماندار ، بخشدار ، مدیران شهرستانی و اهالی روستا در دهه فجر به بهره برداری رسید شامل اجرای بهسازی معبرروستای لرگان  بخش کجورو همچنین اجرای دیوار حفاظتی روستای نارنج بن  در بخش مرکزی نوشهر می باشد .  

 

وی افزود پروژه اجرای طرح هادی درروستای لرگان شامل اجرای کانیوو  و کانال به طول 450 متر جهت هدایت آبهای سطحی و اجرای  زیر سازی و آسفالت با اعتبار 500/1 میلیون ریال بامشارکت دهیاری روستا اجرا گردید.

 

مدیربنیاد مسکن شهرستان نوشهر به اجرای  پروژه اجرای دیوار حفاظتی رود خانه نارنج بن نیز اشاره وبیان داشت : اجرای  پروژه اجرای دیوار حفاظتی رود خانه نارنج بن نیز یکی دیگر از پروژه های افتتاح شده در دهه مبارک فجر بود که این پروژه با اعتباری بالغ بر 950  میلیون ریال با هدف تثبیت  جاده (کمربندی و نوش)و جلوگیری از ریزش آن در مجاورت  رود خانه و کنترل سیلاب به طول 70 متر و با حجم 320 متر مکعب با اعتبارات حوادث و استانی اجرا شد.

 

وی همچنین به افتتاح  یک واحد نمادین مسکن در روستای  ملکار شهرستان نوشهر با حضورامام جمعه ، فرماندار، بخشدارو سایر مسئولین شهرستانی اشاره و افزود: درراستای تفاهم نامه فی مابین بنیادمسکن  وبهزیستی خانوارهای دارای دو عضو معلول جهت احداث مسکن تسهیلات کم بهره و همچنین کمکهای بلاعوض  180 میلیون ریالی درروستاها  و 300 میلیون ریالی  در شهرها توسط بنیاد مسکن  و بهزیستی و با همکاری بانک های عامل به آنها اعطا می شود . در حال حاضر در شهرستان نوشهر  واحد های مسکونی  27 خانوار از طریق این طرح در دست اقدام است که تعداد 11 خانوار واحد های مسکونی آنها با نظارت بنیادمسکن و همکاری اداره بهزیستی به بهره برداری رسیده است .

 

 

بیژنی به اهمیت اجرای پروژ های مشارکتی در روستاه اشاره داشت و گفت : جهت تسریع در پیشرفت اجرای پروژ های زیر بنایی  و عمرانی  موضوع مشارکت مقوله ای انکار ناپذیر و حائز اهمیت  می باشد . بنیاد مسکن نیز به منظور پیشبرد سریعتر و گسترده جهت ارائه خدمات عمرانی در روستا ها نسبت به اجرای پروژه های مشارکتی با دهیاری ها  اقدام نموده  تا پروژه های عمرانی  در فضای فنی و  تخصصی با نظارت فنی  و اعتبارات تخصیص یافته بنیاد مسکن  اجرا شود  وقطعاً اجرای پروژها  در قالب مشارکت در سریعترین زمان به بهره برداری  خواهد رسید و با توجه به نظارت مستمر بنیادمسکن از نظر فنی به بهترین نحو ممکن اجرا خواهد  شد که این امر رفاه و آسایش روستا ئیان عزیز را به ارمغان دارد.

 


تاريخ انتشار : 1397/11/28 09:58 | دسته بندی : 1 | بازدید : 160

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.