تصاویر منتخب

برگزاری جلسه در فرمانداری شهرستان محمود آباد در خصوص تأمین مسکن محرومین

برگزاری جلسه در فرمانداری شهرستان محمود آباد در خصوص تأمین مسکن محرومین

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران جلسه ای با حضور فرماندار شهرستان محمودآباد، مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان مازندران ، مدیر حساب 100 حضرت امام (ره) بنیاد مسکن استان ، مدبر بنیاد مسکن شهرستان محمودآباد در دفتر فرماندار این شهرستان با هدف بررسی وضعییت مسکن محرومین و راهکارهای تأمین آن برگزار گردید. 

در ابتدا جلسه جمالی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان گزارشی از روند اجرای فعالیتهای انجمن و شکل گیری هیئت امناء و هیئت مدیره انجمن  و همچنین مطالبی در خصوص ساخت مسکن برای اقشار مختلف جامعه اعم از خانواده های نیازمند و محروم ، جوانان ، کارگران و همچنین ساخت مسکن برای خانواده های دارای دو عضو معلول ارائه نمود.

 وی در ادامه ضمن اشاره به این موضوع که انجمن خیرین جهت ساخت مسکن برای محرومین ازپرداخت هزینه انشعابات آب ، برق ، گاز و پروانه ساخت معاف می باشد اظهار داشت : این  انجمن آمادگی دارد با واگذاری زمین از سوی فرمانداری و یا شهرداری شروع به ساخت مسکن برای افراد محروم و نیازمند این شهرستان نماید.

در ادامه یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآبادضمن خیر مقدم به حاضرین و تشکر از حضور در جلسه خلاصه ای از مشکلات بخش مسکن در این شهرستان را عنوان و بیان داشت:  جهت ساخت مسکن به نیازمندان و محرومین هرگونه کمکی که نیاز باشد انجام خواهم داد.

همچنین وی در خصوص تشکیل مجمع خیرین در این شهرستان پیگیری اقدامات لازم دراینخصوص را توسط مشایخی مدیر بنیاد مسکن شهرستان محمود آباد خواستارشد و مساعدت و همکاری لازم خودرا در این خصوص با مجمع اعلام نمود.

درادامه غلامعلی لقمانپور مدیر مشارکتهای مردمی بنیاد مسکن استان مازندران نیزتوضیحاتی در خصوص کمک از محل حساب 100 حضرت امام (ره) برای نیازمندان و محرومین ارائه نمود وبیان داشت :با توجه به اینکه مسکن کالای ارزشمند و گران می باشد پس هیچ خیریی به تنهایی نمی تواند یک واحد مسکن بسازد ولی با کمک چند خیر می توان یک واحد مسکونی ساخت تا یک خانواده در آن ساکن گردد. 

وی بابیان اینکه ساخت مسکن یکی از فعالیتهای اساسی حساب 100 حضرت امام (ره) می باشد که این مهم با کمک انجمن خیرین مسکن ساز در حال انجام است در خصوص فعالیتها وعملکرد بنیاد مسکن در بخش تأمین مسکن محرومین نیز گزارشی را ارائه نمود.

 


تاريخ انتشار : 1397/11/23 11:46 | دسته بندی : 1 | بازدید : 251

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.