تصاویر منتخب

بازدیدنماینده مجلس شورای اسلامی وفرماندارشهرستان محمودآباد ازپروژه اجرای طرح هادی روستایی

  بازدیدنماینده مجلس شورای اسلامی وفرماندارشهرستان محمودآباد ازپروژه اجرای طرح هادی روستایی

 

به گزارش روابط عمومی بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان  مازندران، محمد علی مشایخی سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان محمودآباد از بازدید دکتر اسماعیلی نماینده مردم شهرستانهای نور ومحمودآباد درمجلس شورای اسلامی و یوسف پور فرماندار از محل اجرای پروژه طرح هادی در روستای سیاهرودسر واقع در بخش مرکزی شهرستان محمودآباد خبرداد.

 مشایخی سرپرست بنیاد مسکن شهرستان محمودآباد دراینخصوص بیان داشت: دکتر اسماعیلی باتفاق یوسف پور فرماندار، بخشدار، اعضا شورای بخش و جمعی از مسئولین شهرستانی و محلی از محل اجرای پروژه اجرای طرح هادی در روستای سیاهرودسر بازدید بعمل آوردند.

وی ادامه داد: طرح بهسازی روستای سیاهرودسر از جمله طر های عمرانی است که با مشارکت دهیاری و شورای اسلامی با بنیاد مسکن دردست اقدام می باشد و نقش بسزایی در زدودن غبار محرومیت از چهره این روستا دارد و آن را در مسیر توسعه قرار می دهد.

درپایان این بازدید اسماعیلی نماینده مردم شهرستانهای نور ومحمودآباد درمجلس شورای با اشاره به عملکرد بنیاد مسکن در توسعه روستاهاوایجاد زمینه برای مهاجرت معکوس  اظهارداشت:  از تلاش وعملکرد بنیاد مسکن برای ایجاد انگیزه ماندگاری روستاییان و فراهم نمودن زمینه برای مهاجرت معکوس به روستاها قدردانی کرد و آمادگی خود را در جهت تصویب اعتبارهای عمرانی برای خدمت رسانی به مردم روستاها به ویژه مناطق محروم اعلام کرد.

 


تاريخ انتشار : 1397/11/23 09:22 | دسته بندی : 1 | بازدید : 315

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.