تصاویر منتخب

تشکیل جلسه ستاد بازآفرینی شهری دربنیاد مسکن شهرستان جویبار

        تشکیل جلسه ستاد بازآفرینی شهری دربنیاد مسکن شهرستان جویبار

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران ، محسن باقری سرپرست بنيادمسكن انقلاب اسلامي شهرستان جویبار از برگزاری جلسه ای با هدف تدوین برنامه برای روستاهای در حریم شهر باحضور نمایندگان شهرداری، راه و شهرسازی ، محیط زیست ، بخشداری و چهاد کشاورزی درمحل بنیاد مسکن این شهرستان برگزار گردید.

 

باقری سرپرست بنيادمسكن انقلاب اسلامي شهرستان جویبار به موارد مطرح شده دراین جلسه اشاره و بیان داشت: درنشستی که در محل بنیاد مسکن شهرستان جویبار و با حضور نمایندگان شهرداری، راه و شهرسازی ، محیط زیست ، بخشداری و چهاد کشاورزی  وبا هدف تدوین برنامه برای روستاهای در حریم شهربرگزارشد   هرکدام از اعضا در خصوص علل حاشیه نشینی و مهاجرت از شهر و روستا به حاشیه و حریم شهر مواردی را مطرح ومورد بررسی قرردادند.

 

 

وی افزود: دراین جلسه همچنین مقررشد در جلسه آتی ، اعضای حاضر که نمایندگان دستگاه های اجرایی درشهرستان هستند روستا یا روستاهای دارای اولویت را شناسایی و میزان اعتبارات جهت ساماندهی ساخت سازهای صورت گرفته در حاشیه آن را نیز ارائه نمایند.

 

باقری ادامه داد : مقرر شد شهرداری نسبت به آگاهی و اطلاع رسانی در زمینه اخذ مجوز جهت استفاده از خدمات شهرداری به ساکنین مذکور اقدام لازم رامعمول نماید.

 


تاريخ انتشار : 1397/10/12 13:58 | دسته بندی : 1 | بازدید : 240

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.