تصاویر منتخب

برگزاری جلسه در فرمانداری شهرستان گلوگاه در خصوص تأمین مسکن محرومین

  برگزاری جلسه در فرمانداری شهرستان گلوگاه در خصوص تأمین مسکن محرومین

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران جلسه ای با حضور فرماندار ، معاونین فرماندار ، مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان مازندران ، مدیر حساب 100 حضرت امام (ره) بنیاد مسکن استان ، مدبر بنیاد مسکن ، شورای اسلامی و شهردار ، ریاست بهزیستی و ریاست کمیته امداد شهرستان گلوگاه و تعدادی از خیرین در دفتر فرماندار شهرستان گلوگاه با هدف بررسی وضعییت مسکن محرومین و راهکارهای تأمین آن برگزار گردید. 

درابتدا جلسه سیّد رضا هاشمی رئیس بنیاد مسکن شهرستان ضمن تشکر از اعضای حاضر در به واسطه حضور وپیگیری موضوعات،  گزارشی از وضعیت بخش مسکن نیازمندان و محرومان و مشکلات موجود که بعد از سیل یک ماه گذشته در شهرستان اتفاق افتاد و مشکلات ناشی از آن برای شهروندان و مردم مناطق روستایی بوجود آمده بودرا ارائه نمود.

در ادامه فرماندار شهرستان گلوگاه ضمن خیر مقدم  مواردی را در خصوص وضعییت معیشتی و همچنین  کمبود وکاستی منابع و استقرارامکانات در این شهرستان مطرح نمود واز شورای اسلامی شهر ، شهردار و سایر مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان خواستار هماهنگی و همکاری هرچه بیشترجهت پیشبرد اهداف و مرتفع نمودن مشکلات مردم در بخشهای مختلف علی الخصوص مسکن محرومین و نیازمندان شد.

لقمانپور مدیر مشارکتهای مردمی بنیاد مسکن استان مازندران نیزتوضیحاتی در خصوص کمک از محل حساب 100 حضرت امام (ره) برای نیازمندان و محرومین ارائه نمود.

در پایان جمالی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان  گزارشی از روند فعالیتهای انجمن و پیگیری برای ساخت مسکن برای خانواده های نیازمند و محروم و همچنین ساخت مسکن برای خانواده های دارای دو عضو معلول و کمک به ساخت مسکن برای مددجویان کمیته امداد ارائه نمود.

 وی در ادامه افزود:  این انجمن آمادگی دارد با واگذاری زمین از سوی فرمانداری و یا شهرداری شروع به ساخت مسکن برای افراد محروم و نیازمند این شهرستان نماید.


تاريخ انتشار : 1397/10/09 09:11 | دسته بندی : 1 | بازدید : 264

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.