تصاویر منتخب

بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی ازپروژه های اجرای طرح هادی درروستاهای جویبار

  بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی ازپروژه های اجرای طرح هادی درروستاهای جویبار

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران ،  محسن باقری سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جویبارازبازدید ادیانی ورضییان نمایندگان مردم شهرستانهای قائمشهر ، سوادکوه ، سیمرغ و..  در مجلس شورای اسلامی از اجرای طرح هادی در برخی روستاها در شهرستان جویبار خبرداد.

باقری سرپرست بنياد مسكن شهرستان جویبار در اینخصوص اظهارداشت : دکتر ادیانی و دکتررضییان نمایندگان مردم شهرستانهای قائمشهر ، سوادکوه ، سیمرغ و..  در مجلس شورای اسلامی باتفاق فرمانداروبخشدار از پروژه اجرای طرح هادی روستای گلیرد و پروژه بزرگ احداث پل سیکاپل که با اعتباری بالغ بر 3میلیاردو 490 میلیون ریال شروع شده است بازدید نمودند که دراین بازدید قول مساعد تخصیص اعتبار جهت تکمیل این پروژه ازسوی دو نماینده مجلس داده شده است.

 وی ادامه داد: اجرای طرح های هادی درروستاها با نظارت جامع و کامل کارشناسان فنی شهرستانی و استانی بنیاد مسکن همراه است که دراین مسیرمشارکت مردمی و همکاری دهیاری و شورای اسلامی نیز موجب بهبود و تسریع در روند فعالیتهای عمرانی در روستا می شود.

 

 دراین بازدید ضمن تقدیر از فعالیتای خوب بنیاد از سوی نمایندگان مجلس وفرماندار تسریع دراجرای عملیات نیزمورد تأکید قرارگرفت.

 

در شهرستان جویبار 26 روستا از خدمات آسفالت و بهسازی مسیر بهره مند شده اند که 4 روستای دیگر نیز عملیات عمرانی آن آغازشده است.

 


تاريخ انتشار : 1397/10/08 10:42 | دسته بندی : 1 | بازدید : 254

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.