تصاویر منتخب

تشکیل ستاد طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی با حضورمدیرکل بنیاد مسکن استان مازندران

  تشکیل ستاد طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی با حضورمدیرکل بنیاد مسکن استان مازندران

 

   یکی از مأموریتهای بنیاد مسکن در سطح کشورنظارت وکنترل بر ساخت وسازهای روستایی است. که برای رسیدن به این هدف و انجام این

مأموریت لازم است اطلاعات دقیق و بهنگام از وضعیت  مسکن روستایی داشته باشیم.

 

به گزارش روابط عمومی بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان  مازندران، جلسه ستاد طرح آمارگیری از ویژگیهای مسکن روستایی با حضور محمد خانی نوذری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران ، قلی نژاد معاون بازسازی و مسکن روستایی ، استاتید وکارشناسان حوزه طرح آمارگیری ،کارشناسان فنی حوزه بازسازی و... دراداره کل بنیاد مسکن مازندران برگزار شد.

 

درابتدای این دیدارخانی نوذری مدیرکل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مازندران گزارشی از ماهیت طرح آمار گیری از ویژگیهای مسکن روستایی را ارائه و

بیان داشت: یکی از مأموریتهای بنیاد مسکن در سطح کشورنظارت وکنترل بر ساخت وسازهای روستایی است. که برای رسیدن به این هدف و انجام این مأموریت

لازم است اطلاعات دقیق و بهنگام از وضعیت  مسکن روستایی داشته باشیم.

 

 

خانی نوذری افزود :طرح آمار گیری از ویژگیهای مسکن روستایی اولین بار درسال 1382 توسط بنیاد مسکن با همکاری مرکز آمارایران شروع شد. اجرای این طرح هر5 سال یکبار انجام میشود که امسال بعنوان چهارمین دوره اجرایی آن می باشد که امیدواریم با همکاری وپشتکارهمه عزیزان با موفقیت به پایان برسد.

 

وی به اهداف این طرح اشاره وافزود: شناخت ویژگی های واحدهای مسکونی روستایی، شناخت ویژگی های عمومی روستا، شناخت تغیرات ایجاد شده درواحد های مسکونی بهسازی شده ، تفکیک ویژگی های آماری برحسب فضاهای زیستی ومعیشتی و ویژگی های فنی از اهداف این طرح می باشد.

 

خانی ادامه داد : دراین طرح همچنین از علایق و خواسته  های مردم در ساخت مسکن مطلع می شویم تا بتوانیم در آینده  در برنامه ریزی ها وتأمین اعتبارها جهت تسهیلات ، طراحی ها وگونه شناسی مسکن از این اطلاعات جهت بهتر شدن وضع مسکن مردم به نحو احسن استفاده نمائیم.

 
 

21 مهرماه شروع طرح آمارگیری از ویژگی ها مسکن روستایی درروستاهای سطح استان می باشد که این طرح تا 21 آبان ماه سال جاری ادامه داردوبه پایان      می رسد.

 


تاريخ انتشار : 1397/07/18 16:29 | دسته بندی : 1 | بازدید : 231

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.