تصاویر منتخب

تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان نوشهر

                   تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان نوشهر

            به مناسبت  هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از مدیران و کارمندان نمونه دستگاها وسازمانهای شهرستان نوشهر تجلیل بعمل آمد.

          به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران ، بیژنی سرپرست بنيادمسكن انقلاب اسلامي شهرستان نوشهر از تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه دستگاهها وادارات شهرستان نوشهر خبردادوگفت: به مناسبت  هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان نوشهر تجلیل بعمل آمد

 

مهدی بیژنی سرپرست بنياد مسكن شهرستان نوشهردر اینخصوص اظهارداشت: مراسم تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه با حضور امام جمعه ، فرماندار ،مدیران ادارات کل مستقر در شهرستان ،روسا و کارمندان ادارات شهرستان در سالن اداره کل بنادر و کشتیرانی شهرستان نوشهر برگزار شد.

 

وی ادامه داد : در ابتدای مراسم حجت الاسلام والمسلمین مشایخ امام جمعه نوشهر نکاتی در خصوص کارمند نمونه بیان داشته و گفت کارمند باید ابتدا اخلاق اداری را رعایت و برای رضای خدا کار کند که پرهیز از گناه ، مهار نفس ،دوری از رشوه خواری و انضباط در محل کار از خصوصیات یک کارمند خوب  و با تقواست.

 

در پایان این مراسم مهدی بیژنی سرپرست بنیاد مسکن شهرستان نوشهر بعنوان مدیر نمونه سال 1397 و حامد اسحاقی بعنوان کارمند نمونه (ازبنیاد مسکن شهرستان )معرفی و با اهدا لوح تقدیر از آنها تجلیل شد.

 

 


تاريخ انتشار : 1397/06/25 11:27 | دسته بندی : 1 | بازدید : 229

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.