تصاویر منتخب

نشست مشترک بنیادمسکن و اداره فنی وحرفه ای شهرستان نوشهر

               نشست مشترک بنیادمسکن و اداره فنی وحرفه ای شهرستان نوشهر

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران ، بیژنی سرپرست بنيادمسكن انقلاب اسلامي شهرستان نوشهر از جلسه این بنیاد با رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای این شهرستان خبردادوگفت: نظربه اهمیت  آموزش استادکاران صنعت ساختمان جلسه ای با حضور رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دستغیب نوشهر،بنیادمسکن و کارشناسان دو اداره درمحل اداره فنی و حرفه ای شهرستان برگزارگردید.

 

مهدی بیژنی سرپرست بنياد مسكن شهرستان نوشهردر خصوص این جلسه اظهارداشت: این جلسه که با حضور رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دستغیب نوشهر،بنیادمسکن و کارشناسان دو اداره با هدف آموزش استادکاران صنعت ساختمان که در پروژه های مسکن روستایی درسطح شهرستان مشغول بکارندتشکیل شد.

 

وی اظهارداشت : آموزشهای فنی و حرفه ای نیاز  ضروری می باشد و برای شاغلینی که به دلیل تغییرات تکنولوژی دچار کسر مهارت می شوندامکان به روز شدن و تکمیل مهارت را فراهم می کند.  سرپرست بنیاد مسکن نوشهر همچنین افزود:یکی دیگر ازاهداف این جلسه که منجر به آموزش استادکاران خواهد شد ارتقای شایستگی حرفه ای و علمی استادکاران صنعت ساختمان می باشد.

 

درادامه این نشست رئیس اداره فنی حرفه ای شهرستان با تاکید برارتقاء سطح دانش و آموزشهای علمی فنی و حرفه ای درصنعت ساختمان بیان داشت:

 

 ارتقاء سطح آموزشهای علمی فنی و حرفه ای برای دست اندرکاران تولید صنعت ساختمان برای دستیابی  به اهداف تعیین شده ازنکات پراهمیت می باشد. نگاهی به وضعیت امروز مهارتهای فنی موجود در عرصه  ساخت وساز ، اهمیت توجه به این موضوع رامشخص می نماید.

 

وی ازتوجه بنیادمسکن که به موضوع آموزش استادکاران و بکارگیری افرادمتخصص و دارای کارت مهارت فنی تاکید دارند،تقدیر وتشکر نمود .و افزود: یکی از دلایل ارتقاء سطح کیفی ساخت و ساز درمسکن روستایی را میتوان آموزش استادکاران دراین صنعت گسترده دانست .

 

درپایان بیژنی سرپرست بنیاد مسکن شهرستان با اشاره به اهمیت فراگیرشدن مجموعه اصول مقررات ساختمان عنوان کرد:آموزش و ترویج این مقررات به ویژه در بین کسانی که به صورت تجربی حرفه ای را آموخته اند و ازنظرتئوری و عملی با این قوانین آشنایی کامل ندارند ضروری است.

 


تاريخ انتشار : 1397/01/08 12:17 | دسته بندی : 1 | بازدید : 280

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.