تصاویر منتخب

مقاوم سازی 300 هزار مسکن روستایی در مازندران

    مقاوم سازی 300 هزار مسکن روستایی در مازندران

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران از مقاوم سازی 300 هزار مسکن روستایی درسالهای اخیر در مازندران خبر داد.

 

 

 

محمد خانی ‌نوذری مدیرکل بنیاد مسکن مازندران در جلسه شورای اداری گلوگاه در فرمانداری این شهرستان اظهارداشت:تأمین مسکن و سرپناه مناسب برای اقشار آسیب پذیر و روستایی یکی از دغدغه ها در جامعه است و از 500 هزار مسکن روستایی مازندران تاکنون 300 هزار مسکن روستایی مقاوم سازی شده است.

وی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید کمک زیادی به بنیاد مسکن در مقاوم سازی مسکن روستایی داشتند و این مساعدت نیز همچنان تداوم دارد بر لزوم کنترل ساخت و ساز در مناطق کوهستانی مازندران تأکید کرد.


خانی ‌نوذری ، آسفالت روستاها و اجرای طرح هادی را از دیگر اقدامات بنیاد مسکن عنوان کرد و گفت: برای آسفالت روستاهایی که فاقد دهیار هستند، با در اختیار قرار دادن ماشین‌آلات کمک‌رسانی خواهیم کرد که این مهم در شهرستان نکا به پایان رسید و درشهرستان بهشهر در حال انجام است.


در این جلسه فرماندار گلوگاه هم با اعلام اینکه 4 روستای این شهرستان در معرض رانش است، گفت: چهار روستا آغوزدره، رمدان، مهدیرجه و تیرتاش از روستاهای شهرستان گلوگاه هستند که خطر رانش در بافت روستایی ، روستاییان را تهدید می کند.

محمدرضا تباکی افزود: با توجه به اینکه نیمی از جمعیت شهرستان گلوگاه در روستاها ساکن هستند ارائه خدمات مناسب به این افراد از وظایف مهم ما است.

 


تاريخ انتشار : 1396/09/030 13:34 | دسته بندی : 1 | بازدید : 192

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.