تصاویر منتخب

باحضور معاون بنیاد مسکن کشور: واحدهای مسکونی خانواردارای دو معلول بهره برداری شد.

             باحضور معاون بنیاد مسکن کشور:

            واحدهای مسکونی خانواردارای دو معلول بهره برداری شد.

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران ، واحدهای ساخته شده دیگری برای خانوارهای دارای دو معلول با حضور درفشی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن کشور به بهره برداری رسید.

مراسم بهره برداری واحدهای ساختمان خانوار دارای دو معلول با حضور درفشی معاون پشتیبانی، خزاعی مدیرکل اموراداری ، رضایی مدیرکل روابط عمومی بنیاد مسکن کشور، خانی مدیرکل بنیاد مسکن مازندران ، راستین رئیس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز، علاء الدینی معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان، فرماندار، بخشداران ورؤسا ومدیران شهرستان های نکا وجویباربرگزارشد.

 

 در این مراسم درفشی معاون پشتیبانی و هماهنگی اموراستانهای بنیاد مسکن ضمن بهره بردای این واحدها اظهارداشت : ماموریت اصلی بنیاد برای ساخت مسکن محرومان در مناطق روستایی و شهرهای کوچک است ولی برای ساخت این نوع مسکن در شهرهای بزرگ نیز مشکل خاصی نداریم.

 

درفشی ادامه داد: ساخت مسکن مناسب برای محرومان را از وظایف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و منطبق با فرمایش های امام راحل است.


 وی گفت: ساخت این مسکن‌ها در شهر و روستا با قوت در دست انجام است که در برخی از موارد برای واگذاری زمنی در شهرها با مشکل روبرو هستیم اما در روستاها این مشکل وجود ندارد .

 

 هادی درفشی با اعلام اینکه ساخت این خانه‌ها با همکاری خیرین، بنیاد مسکن، بهزیستی و خودیاری مردم انجام می‌شود، ادامه داد: تلاش داریم تا در بخش مسکن با کمک همه افرادی که در این بخش همراه و همگام ما هستند خدمات مناسب به معلولان ارائه دهیم تا از سرپناه مناسب برخوردار شوند و با توجه به شرایط خاص جسمانی آنان، آلامی بر دردهایشان باشیم.

 ساختمان واحدهای خانواردو معلول زرندین شهرستان نکا وهمچنین تک  واحدی روستای شورکا در شهرستان جوییار  به  بهره برداری رسید.

 

 

 

 

 


 

 

 


تاريخ انتشار : 1396/08/11012:56 | دسته بندی : 1 | بازدید : 237

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.