تصاویر منتخب

دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی با مدیرکل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مازندران

دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی با مدیرکل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان  مازندران

 

علی اصغر یوسف نژاد نماینده مجلس شورای اسلامی با حضور در محل کار مدیرکل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مازندران با وي دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان  مازندران، علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر کار مدیرکل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مازندران با وي دیدار و در خصوص راهکارهای (توسعه عمراني) گفتگو کرد.

درابتدای این دیدارخانی نوذری مدیرکل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مازندران گزارشی از عملکرد و    برنامه های دردست اجرا و آتی بنیاد مسکن در سطح استان را ارائه نمود و افزود: باتوجه به وسعت استان و تعداد بالای روستاهای استان  در اجرای طرح های عمرانی به مشارکت و همیاری مردم و مسؤلین نیاز بیشتری داریم.

وی افزود: حمایتهای مسئولین علی الخصوص نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در جهت تخصیص بموقع اعتبارها جهت پیشبرد برنامه ها از انتظارات دستگاهای اجرایی واین نهاد می باشد.

درادامه دکتریوسف نژاد در این دیدار ضمن قدردانی از عملکرد بنیاد مسکن اظهار داشت: تشكيلات بنياد مسكن از ابتدا بر بناي خير گذاشته شده است و هم اكنون نيز شاهد تحولات بسيارخوبي در حوزه هاي مختلف مسكن ، اجراي طرح هادي و ... در روستاها هستيم.

بررسي وضعيت اجراي پروژه هاي عمراني در روستاها و ميزان اعتبارهاي لازم دراينخصوص و همچنين تعامل وهمكاري بيشتر ساير دستگاه هاي اجرايي با اين نهاد از ديگرموارد مطرح شده در اين ديداربوده است.


تاريخ انتشار : 1396/06/16 15:44 | دسته بندی : 1 | بازدید : 182

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.