تصاویر منتخب

هاشمی در مراسم کلنگ زنی مسکن محرومین عنوان کرد: ۲۳۱ واحد مسکن ویژه محرومین در حال ساخت است.

 هاشمی در مراسم کلنگ زنی مسکن محرومین عنوان کرد:

 

 ۲۳۱ واحد مسکن ویژه محرومین  در حال ساخت است.

 

به گزارش روابط عمومي بنيادمسكن انقلاب اسلامي استان مازندران،سیّد مجید هاشمی مديرکل  بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مازندران ازمراسم کلنگ زنی مسکن محرومین درروستای بالاآبدنگ شهرستان ساری خبرداد وگفت:مراسم کلنگ زنی یک واحد مسکونی درروستای بالاآبدنگ شهرستان ساری باحضوررضایی راد بخشدار بخش مرکزی، یوسفی خیر جوان ساروی ،معاونین اداره کل بنیاد مسکن ، اعضای انجمن خیرین مسکن سازاستان، شورای اسلامی ودهیارروستا برگزار گردید.

 

 

سیّد مجید هاشمی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران  در حاشیه مراسم کلنگ زنی مسکن محرومان در روستای بالاآبدنگ ساری اظهارداشت: ساخت ۱۲۶ واحد مسکن محرومان ویژه روستاییان و ۱۳۵ مسکن محرومان در شهرهای استان از سال قبل آغاز شده است که از این تعداد ۶۸ واحد در روستاها و ۵۸ واحد در شهرها تکمیل و تحویل خانوار محروم گردید.

وی خواستار حمایت ومشارکت خیران برای ساخت مسکن محرومان شد و گفت: حتی اگر کسی یک خشت آجر نیز کمک کند در تأمین مصالح مهم است و ازاینرو دست نیاز به سوی خیران دراز می کنیم.

هاشمی اظهارداشت: ساخت یک واحد مسکونی برای خانواده بدمسکن درروستای بالاآبدنگ با مشارکت صددرصدی مهندس یوسفی خیر جوان ساروی صورت پذیرفت که هم اکنون مقدمات کاروپیگیریهای اوليه توسط بنیاد مسکن با همكاري شورای اسلامی ودهیاری روستای مذکور بعمل آمده است.

حامد یوسفی خیر مسکن ساز نیز، با بیان اینکه مسکن محرومین، یک برنامه هدفمند است، گفت: هدفمندی و متمرکز بودن، در رسیدن مسکن به صاحب واقعی آن اثربخش است.

وی با بیان اینکه چند سالی است که در کار عمرانی هستم، انگیزه خود را کمک به محرومین واقعی برشمرد و افزود: در ابتدا، با صحبت با نهادهای زیربط، مشخص شد که زمین در اختیار محرومان واقعی قرار گرفته و با کمک خیرین بنا ساخته و به محرومان تحویل داده می‌شود.

هاشمی در ادامه به میزان اعتبارتخصيص يافته جهت ساخت مسكن براي محرومين اشاره و گفت : مبلغ۳۰۰ میلیون ریال بلاعوض، ۱۸ میلیون تومان تسهیلات با نرخ ۵ درصد ودومیلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه براي ساخت مسكن جهت محرومين اختصاص وپرداخت مي گردد.

مدیرکل بنیاد مسکن مازندران، با بیان اینکه هم افراد بدمسکن و هم بی مسکن در استان وجود دارد معرفی و شناسایی این افراد هر سال از سوی بهزیستی و کمیته امداد به بنیاد مسکن انجام می شود.

 

 

 


تاريخ انتشار : 1396/04/01 07:44 | دسته بندی : 1 | بازدید : 193

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.