تصاویر منتخب

حضور مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران

 

حضور مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران  ، دلاوربزرگ نیا مدیرکل  میراث فرهنگی و گردشگری استان مازندران با  سیّد مجید هاشمی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران دیدار و گفتگو کرد. 

سیّد مجیدهاشمی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران در اینخصوص گفت:اين نشست با حضورمدیرکل میراث فرهنگی وگردشگری استان مازندران ومعاونین وکارشناسان دو دستگاه درخصوص همکاری فی مابین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان  مازندران و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جهت  مشارکت هر چه بیشتر با نگاه تخصصی در شناسایی و توسعه ی گردشگری در روستاها تشکیل  گردد.

 

سيّد مجيد هاشمي  دراين نشست هم انديشي به تشریح اقدامات و کارهای صورت گرفته  و بیان اقدامات آتی بنياد مسكن در روستاهای این استان پرداخته و با توجه به نقش مهم گردشگری در بهسازی  روستاها گردشگر پذیر و هدف ، یکی از مشکلات این امر را سهمیه اندک این استان در خصوص روستاها آن دانسته و بر لزوم همکاری و تشکیل کمیته مشترک دو سازمان تاکید داشته اند.

 

 

 

 

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران ادامه داد : امیدوارم همچون گذشته تعاملات بسیار خوبی بین بنیاد مسکن و سازمان میراث فرهنگی وجود داشته باشد و در خصوص موضوعات و مسائل مختلف به دیدگاه مشترکی برسیم.

 بزرگ نیا مدیرکل  میراث فرهنگی و گردشگری استان مازندران  از توجه گردشگران به روستاها براين نكته تاکید  نمود كه در لزوم اجرایی شدن برنامه ها از کلی گویی فاصله گرفته و به منطقه و شرایط روستاها با نگاه محلی نگریسته شود تا مشارکت هر چه بیشتر جوامع محلی را با تقویت فرهنگ و سنن آنان داشته باشیم.

 

وی همچنین ضمن اشاره به بلند مرتبه سازی های شکل گرفته در روستاها  وابراز نگرانی نسبت به از بین رفتن فضای کالبدی و فرهنگی در روستاها بر ضرورت همکاری هر چه بیشتر دو دستگاه جهت رفع آن تاکید داشتند.

 


 

 


تاريخ انتشار : 1396/03/29 13:41 | دسته بندی : 1 | بازدید : 209

مشاهده نظرات - 0 نظر

ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب
- ارسال شده توسط ناشناس
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت البرز افراز طبرستان می باشد.