نشست مدیر بنیاد مسکن شهرستان نوشهر با مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری

  • منتشر شده در: 08/ 10/ 1401
  • توسط: مدیر

 

نشست مدیر بنیاد مسکن شهرستان نوشهر با مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری

 

 به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران ، مهندس بیژنی مدیر بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان نوشهر از نشست وگفتگو با مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران نوشهر خبرداد.

مهندس بیژنی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نوشهر درخصوص این نشست اظهارداشت : نشستی با حضور کارشناسان بنیاد مسکن شهرستان دردفتر دکتر خرایی مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان مازندران - نوشهر با هدف  بررسی موضوعات مشترک و رفع موانع و مشکلات و تسریع در انتقال اسناد اراضی تملیکی واگذار شده و همچنین جلوگیری از تصرفات غیرقانونی، تسریع در روند بروز رسانی طرح های هادی روستایی و با رویکرد حفظ منابع طبیعی برگزار و دراینخصوص به گفتگو وتبادل نظر پرداختند.

وی افزود : در این نشست به منظور تسهیل در اجرای ماده ۴ قانون ساماندهی وحمایت از تولید وعرضه مسکن، درخصوص انتقال نمایندگی اراضی ملی واگذار شده واقع در طرح های هادی روستایی شهرستان نوشهر از اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری به بنیاد مسکن نیز مواردی مطرح شد .

دراین نشست بیژنی همچنین دستور ویژه مدیرکل منابع طبیعی جهت تسریع در روند پاسخ منابع طبیعی  به  بازنگری و بروزسانی طرح های هادی که قطعاً منجر به تعیین تکلیف بموقع و جلوگیری از تصرفات غیرقانونی به اراضی ملی میشود را خواستار شد.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان نوشهر بیان داشت :در سنوات گذشته با زحمات و تلاشهای همکاران منابع طبیعی و بنیاد مسکن اقداماتی موثری جهت تملک و واگذاری زمین در راستای قانون ساماندهی تولید و عرضه مسکن اتفاق افتاد که منشاء خیر و برکت برای روستاییان محروم بوده است و باعث توسعه روستایی و تثبیت جامعه روستایی گردید.

 درادامه این نشست دکتر خزایی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گفت : در راستای سیاستهای کلی و با هماهنگی اداره کل ثبت اسناد و املاک ، با اجرای طرح حدنگاری اراضی(کاداستر) مستثنیات افراد به دقت شناسایی و مشکلات موجود روستایی و اختلافات با اراضی ملی مرتفع خواهد شد .

در پایان مدیرکل منابع طبیعی از زحمات مجموعه بنیاد مسکن در استان و شهرستان در راستای خدمات ارزنده به روستاییان تقدیر و تشکر نمود .

 

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید