دیدار و تجلیل از خانواده شهدا و جانبازان به مناسبت هفته دفاع مقدس

مهندس آسمانی مقدم با حضور در منزل شهیدان وجانبازان هشت سال دفاع مقدس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ...

  • منتشر شده در: 10/ 07/ 1401
  • توسط: مدیر

یاد شهیدان باید همیشه درفضای جامعه زنده باشد.مقام معظم رهبری

 

دیدار و تجلیل از خانواده شهدا و جانبازان به مناسبت هفته دفاع مقدس

 

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس ودرراستای گرامیداشت این ایام ، مهندس آسمانی مقدم  با حضور در منزل شهیدان وجانبازان هشت سال دفاع مقدس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با خانواده و همچنین جانبازان این نهاد دیدار و از صبر و مجاهدت آنان تجلیل نمود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ویاد وخاطره شهیدان گرانقدر وجانبازان سرافرازهشت سال دفاع مقدس ،مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران با حضوردر منزل شهید گرانقدر محمد حسن زاده نیاکی از همکاران شهید بنیاد مسکن شهرستان آمل با خانواده این شهید دیدار و از صبر و مجاهدت آنان تجلیل نمود.

مهندس آسمانی مقدم در حاشیه این دیدار ضمن اشاره به دستآورد های ارزشمند انقلاب اسلامی گفت: مهمترین سرمایه این نظام همین خانواده های بابصیرت شهدا ،جانبازان و ایثارگران هستند.

وی افزود: برای حفظ و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس، فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده باید این فرهنگ با جدیت در برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و.. کشور مدنظر قرار گیرد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان مازندران با تجلیل و قدردانی از رشادت ها و ایثارگری های این عزیزان ، خاطر نشان کردند که زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و ما باید هموراه یاد و خاطره این عزیزان را گرامی بداریم چراکه امنیت و پایداری نظام امروز مرهون رشادت های این شهیدان در گذشته است .

در پایان این دیدار پس ازشنیدن سخنان همسر گرامی آن شهیدعزیز از خانواده شهید حسن زاده با تقدیم لوح سپاس وهدایایی تجلیل شد.

همچنین درادامه این دیدارها مهندس آسمانی مقدم ضمن دیدار با خانواده شهید گرانقدر حسن زاده نیاکی درآمل  با حضور در منزل جانباز سرافراز محمد حسن بهاری از وی وخانواده این جانباز درشهرستان نکا نیزدیدارنمود.

وی در این دیدار با تجلیل از ایثار و فداکاری جانبازان و صبر و استقامت خانواده‌های آنان، عزت و سربلندی ایران اسلامی را مدیون ایثارگری شهدا، جانبازان و ایثارگران دانست.

آسمانی مقدم با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند، افزود: مردم ما نیز قدردان ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان هستند.

دراین دیدارنیزبا تقدیم لوح سپاس  وهدایایی از این جانباز سرافراز دفاع مقدس تجلیل بعمل آمد.

 در این دیدارهاحسینی مسئول روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ومهندس علوی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آمل وهمچنین مهندس عبدی مدیر بنیاد مسکن شهرستان نکا، مهندس آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن استان را همراهی نمودند.

شایان ذکر است مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستانهای میاندورود، ساری، چالوس ، رامسرو سایر شهرستانها درسطح استان نیز دراین ایام با حضور در منازل شهدا وجانبازان گرانقدر ضمن دیدار با خانواده ها معظم شهدا وهمچنین جانبازان سرافرازاز مقام شامخ این عزیزان با تقدیم لوح سپاس و همچنین هدایایی تجلیل بعمل آوردند.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید