نشست مشترک بنیادمسکن انقلاب اسلامی و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نوشهر

نشست مشترک بنیادمسکن انقلاب اسلامی و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نوشهر...

  • منتشر شده در: 02/ 05/ 1401
  • توسط: مدیر

به درخواست رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نوشهر"

 نشست مشترک بنیادمسکن انقلاب اسلامی و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نوشهر

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران، بیژنی مدیربنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نوشهر ازبرگزاری  نشست بنیادمسکن وشبکه بهداشت شهرستان با حضورمدیران و کارشناسان دو دستگاه در شبکه بهداشت و درمان شهرستان خبرداد.

بیژنی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نوشهر دراینخصوص اظهارداشت :  این جلسه به درخواست دکتر سید پور رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نوشهر و در راستای مستند سازی املاک این دستگاه در روستاها صورت پذیرفت.

وی گفت :ابتدا دکترسهرابی نماینده حقوقی شبکه بهداشت با اشاره به  مکاتبه صورت گرفته مدیرکل امور  اقتصادی و دارایی استان مازندران و با توجه به اهمیت مستند سازی اموال  غیرمنقول دولتی در خصوص تثبت مالکیت و مستندسازی اموال فاقد سند مالکیت مانند شبکه بهداشت و روستاها و شهرهای زیر ۲۵۰۰۰ نفر و موقعیت مکانی املاک توضیحاتی ارائه نمود.

 مدیر بنیاد مسکن شهرستان نوشهر افزود: در راستای قانون الحاق موادی به قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن ،بیناد مسکن انقلاب اسلامی موظف به صدور سند مالکیت املاک واقع در محدوده روستاهای بالای بیست خانوار و شهرهای زیر بیست و پنج هزار نفر جمعیت می باشد.

بیژنی ادامه داد:قانونگذار به‌منظور انتظام بخشیدن به امور املاک و تثبیت مالکیت املاک دولتی و اشخاص و مصون ماندن املاک از هرگونه تعرض، ثبت املاک را موضوع مهم و ضروری میداند.

وی با اشاره  اینکه ازدیگر برنامه های توسعه در صدور سند های روستایی ساماندهی نظام مالکیت اراضی می باشدبیان داشت:لازمه ثبت املاک رعایت تشریفاتی است که در آئین نامه اجرایی قانون تشریح گردید .

وی درپایان افزود:بنیاد مسکن همکاری لازم وآمادگی خودرا جهت صدور اسناداین  املاک اعلام داشته و برای تسریع در این موضوع برگزاری  نشست مشترک با اداره ثبت اسناد املاک شهرستان نوشهر راضروری و مهم دانست.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید