بازدیدفرماندارجویبارازاجرای آسفالت پل شهدای لاریم

بازدید دکتر رستمعلی فرماندار شهرستان ازروند اجرای پروژه آسفالت پل شهدای لاریم...

  • منتشر شده در: 11/ 02/ 1401
  • توسط: مدیر

بازدیدفرماندارجویبارازاجرای آسفالت پل شهدای لاریم

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران،عابدی مدیر بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان جویبار از بازدید دکتر رستمعلی فرماندار شهرستان ازروند اجرای پروژه آسفالت پل شهدای لاریم خبرداد وگفت :کمال رستمعلی فرماندار شهرستان جویبار با حضور در محل اجرای پروژه عمرانی بنیادمسکن درروستای لاریم ازنزدیک ازروند اجرای پروژه واتمام آن بازدید نمود.

 عابدی درخصوص این بازدید بیان داشت: پل شهدای لاریم با مشارکت دهیاری و شورای اسلامی روستا با هزینه ای بالغ بر ۳.۵ میلیارد تومان به پایان رسید. وی افزود: این پل پس از نصب و اجرای عرشه و بتن ریزی دال پل به طول ۳۰ متر و عرض ۱۰ متر و همچنین آسفالت مسیر به طول ۱۰۰متر به عرض سواره رو ۷.۵ متر با در نظر گرفتن ۱۳۰ تن آسفالت توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان به اتمام رسید.

وی افزود:رستمعلی فرماندار شهرستان جویبار نیز در این بازدید از همت مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، دهیاری، شورای اسلامی و مردم خوب لاریم تقدیر نمود.

درپایان این حضورعابدی مدیربنیاد مسکن شهرستان نیز ضمن تشکر از حضور فرماندار جویبار در این بازدید و پی گیری مستمر ایشان در اجرای فعالیت های عمرانی در سطح روستاهای شهرستان، از اجرای پروژه های جدید در روستاهای این شهرستان توسط بنیاد مسکن‌انقلاب اسلامی خبر داد.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید