بازدید میدانی دادستان سوادکوه از روند ساخت وسازهای غیر مجاز

بازدید خانلری دادستان شهرستان از ساخت و سازهای غیر مجاز...

  • منتشر شده در: 11/ 02/ 1401
  • توسط: مدیر

بازدید میدانی دادستان سوادکوه از روند ساخت وسازهای غیر مجاز

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران، ولیزاده مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سوادکوه از بازدید خانلری دادستان شهرستان از ساخت و سازهای غیر مجازدر برخی مناطق خبرداد و گفت: خانلری دادستان شهرستان سوادکوه به اتفاق لاری بخشدار بخش مرکزی و با حضور دستگا ههای خدمات رسان شهرستان جهاد کشاورزی ، منابع طبیعی شهرستان و...  از وضعییت ساخت وسازهای غیرمجاز روستاهای پالند، کاکرون و شش رودباربازدید نمود.

  

دادستان شهرستان سوادکوه درخصوص این بازدید بیان داشت : با هرگونه ساخت‌وساز غیرمجاز در شهرستان برخورد میکنیم تا ازمشکلات و مسائل بعدی ناشی از این امر جلوگیری گرددو این امر با جدیت ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه اظهارداشت: شناسایی افراد متخلف‌ در عرصه ساخت‌وسازهای غیرمجاز به صورت شبانه‌روزی در دستور کار قرار دارد و برخورد قاطع و قانونی با عاملان تشدید می‌شود‌.

وی ضمن اشاره به ساخت و ساز در زمین های کشاورزی و صینانت از این زمین ها گفت: وظیفه صیانت از زمینهای کشاورزی در مناطق شهری و روستایی بر عهده امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی و نظارت بر ساخت و سازها در شهرها بر عهده شهرداری ها و در روستاها با دهیاریهاست و هیچ کم کاری در این بخش پذیرفته نیست و مسوولان مربوطه باید پاسخگو باشند.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید