بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران میزبان شهید خوشنام

صبح امروز چهارشنبه 15 دی ماه 1400 ، اداره کل بنیاد مسکن استان میزبان شهیدی گمنام در زمین و خوشنام در ملکوت، بود.

  • منتشر شده در: 15/ 10/ 1400
  • توسط: مدیر

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران میزبان شهید خوشنام

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران، صبح امروز چهارشنبه 15 دی ماه 1400 ، اداره کل بنیاد مسکن استان میزبان شهیدی گمنام در زمین و خوشنام در ملکوت، بود.

مراسم وداع با پیکر این شهید گرانقدر، به همراه مداحی و سینه زنی مصادف با گرامیداشت سالروز شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا ( س ) و  با حضور مهندس علی اصغر آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن استان، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، معاونین و مدیران ارشد بنیاد مسکن استان، مدیران و کارکنان شعب شهرستان های همجوار و تمامی کارکنان بنیاد مسکن اداره کل در نمازخانه برگزار گردید.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان طی سخنانی به ارزش وجودی این شهید عزیز اشاره کرد و گفت: هر چند این شهید برای زمین و زمینیان گم نام است اما در ملکوت و نزد خداوند و فرشتگانش بسیار خوشنام و والا مقام است و این وداع ما با پیکر مطهرش بیعتی است با شهیدانی که همچون او برای حفظ اسلام، میهن و مردم کشورشان جانشان را ایثار کردند.

وی افزود: انشاالله روح این شهید بزرگوار در کنار روح پر عظمت مادر عظیم الشان ما شیعیان آرام گیرد و با فرزندش سید و سالار شهیدان حضرت آقا ابا عبدالله الحسین محشور گردد.

لازم به ذکر است این مراسم با صدای مداحان اهل بیت فرزاد بوداغی و عباس سامیان از کارکنان بنیاد مسکن این استان مزین گردید.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید