سردار مهدی سعادتی بیشه سری: هر چه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان موفق تر باشد مازندران موفق تر خواهد بود.

سردار مهدی سعادتی بیشه سری: هر چه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان موفق تر باشد مازندران موفق تر خواهد بود.

  • منتشر شده در: 06/ 09/ 1400
  • توسط: مدیر

سردار مهدی سعادتی بیشه سری:

هر چه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان موفق تر باشد مازندران موفق تر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران، صبح امروز 6 آذر ماه 1400، سردار مهدی سعادتی بیشه سری نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه با مهندس علی اصغر آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در دفتر وی دیدار نمود.

سردار سعادتی ضمن گرامیداشت بسیج با اشاره به جایگاه بسیجی در مملکت اسلامی گفت : بنیاد مسکن که زائیده انقلاب است اصالت بسیجی دارد، جایگاه بسیجی جایگاهی مقدس است که طبق فرموده مقام معظم رهبری بسیجی می‌تواند در همه مسائل عمومی کشور و ملت اثر بخش و مشکل گشا باشد لذا از خداوند منان خواستاریم تا بتوانیم به لطف او عضوی از این لشکر مخلص خدا باشیم.

وی با اشاره به عقب ماندگی های اجرایی این استان گفت: متاسفانه با توجه به سطح انتظارات مردم و اولویت های رفاهی خصوصا در روستاهای استان، عقب ماندگی های بسیاری وجود دارد که نقش موثر بنیاد مسکن در جبران این عقب ماندگی ها بسیار حایز اهمیت است.

وی خاطر نشان کرد: با عنایت به جایگاه ویژه بنیاد مسکن در بهسازی معابر و مبلمان روستایی، مقاوم سازی مساکن و اجرای سایر پروژه های عمرانی در روستاها، می توان گفت هر چه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان موفق تر باشد مازندران موفق تر خواهد بود.

مهندس علی اصغر آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران این استان را متعلق به همه کشور دانست و گفت: مازندران فقط متعلق به مازندرانی ها نیست بلکه به تمام مردم ایران تعلق دارد چرا که با بستر آرام و سرسبزش هر ساله میزبان حدود 20 میلیون نفر مسافر بوده که برای تفریح و گرفتن آرامش به آن سفر      می کنند و عمده آن ها در روستاها اقامت می گزینند لذا روستاهای این استان باید بیش از پیش مورد توجه سران کشور و دولت قرار بگیرد.

وی با اشاره به شاخص اجرای طرح هادی در روستاهای کشور گفت: این شاخص در کل کشور 54 درصد و متاسفانه در استان مازندران 42 درصد می باشد که شهرستان بابل 26 درصد این میزان را به خود اختصاص داده است.

وی افزود: کمبود اعتبارات عمرانی بیشترین عامل در عدم تحقق اجرای طرح هادی در روستاهای استان بوده که عدم مشارکت مردم نیز در بسیاری از روستاها خود مزید بر علت اجرایی نشدن و برطرف نشدن دغدغه هایی است که ما برای ایجاد رفاه و امنیت در زندگی مردم روستاها داریم.

وی خاطر  نشان کرد: بنیاد مسکن در تلاش است تا با جذب اعتبارات عمرانی کشور از طرق گوناگون و با رعایت عدالت اجتماعی، در سال های آتی، اکثر روستاهای این استان را از نعمت اجرای طرح هادی برخوردار سازد.

لازم به ذکر است در  این دیدار مهندس سعید قاسم پور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان و مهندس بابک جان محمد مدیر بنیاد مسکن شهرستان بابل، مدیر کل بنیاد مسکن استان را همراهی نمودند.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید