روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران خبر داد:  مراسم اهدا خون توسط جمعی از بسیجیان بنیاد مسکن استان

روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران خبر داد:  مراسم اهدا خون توسط جمعی از بسیجیان بنیاد مسکن استان

  • منتشر شده در: 03/ 09/ 1400
  • توسط: مدیر

روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران خبر داد:
 مراسم اهدا خون توسط جمعی از بسیجیان بنیاد مسکن استان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران ، به مناسبت گراميداشت هفته بسیج ، مراسم اهدای خون به سازمان انتقال خون توسط جمعی از بسیجیان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، برگزار گردید.

محمد داودیان مسئول روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران دراین خصوص گفت :

دین اسلام دینی است که در آن همواره به یاری رساندن به هم نوعان  و برادران و خواهران دینی مان تاکید می ورزد و چگونه است که در زمان نیاز به خون که در حقیقت جریان شریف زندگی در بدن آدمیست ، متوجه آن نباشیم و دست یاری به سوی بیمارانی که نیازمند خون هستند دراز نکنیم.

وی افزود: هرچند اهدای خون از لحاظ پزشکی امری بسیار مفید برای بدن هر انسان در رقیق شدن خون و جلوگیری از ایجاد لخته خون و سکته های ناشی از آن است، بیشتر به جهت حس خوبی که در کمک رساندن به هم نوعانمان ایجاد می کند مورد استقبال مردم جامعه ماست.

وی با اشاره به رسالت بسیج و بسیجیان در این خصوص گفت: بسیج که خود منشا خیر و برکات در تمامی دهه های حکومت اسلامی پس از انقلاب به خصوص در دوران جنگ تحمیلی و همچنین دوران سازندگی پس از آن بوده است ، از این عمل خیر نیز جدا نشده و هر ساله به مناسبات مختلف به صورت جمعی و حتی فردی به اهدای خون و زندگی به هم وطنانش می پردازد که بسیجیان بنیاد مسکن این استان نیز از این موهبت الهی بی بهره نبوده اند.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید