نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی؛  بنیاد مسکن خدمت به محرومین را سرلوحه ی کار خود قرارداده است

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی؛ بنیاد مسکن خدمت به محرومین را سرلوحه ی کار خود قرارداده است

  • منتشر شده در: 22/ 08/ 1400
  • توسط: مدیر

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی؛

بنیاد مسکن خدمت به محرومین را سرلوحه ی کار خود قرارداده است

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران، صبح امروز شنبه 22 آبان ماه 1400 نشست بررسی اعتبارات عمرانی با حضور غلامرضا شریعتی نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی و مهندس علی اصغر آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در سالن جلسات بنیاد مسکن شهرستان بهشهر برگزار گردید.

در این نشست نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در سخنانی گفت : مهندس آسمانی مقدم جزء بهترین های بنیاد مسکن کشور بوده و انتصاب ایشان بهترین فرصت برای مازندران جهت پیشبرد هر چه بیشتر اهداف عالی بنیاد مسکن در کمک به محرومین و بهسازی روستاها خواهد بود.

غلامرضا شریعتی به جمعیت روستاهای این سه شهرستان اشاره کرد و گفت: جمعیت روستاهای شرق مازندران بسیار قابل توجه بوده و اکثر ساکنین منطقه مردمانی سخت کوش هستند که در بخش های کشاورزی و دامداری فعالیت کرده و ساکن مناطق روستایی هستند.

وی خاطرنشان کرد: فراهم نمودن رفاه، بهبودی معابر و مبلمان روستایی در روستاهای استان برای ما از  اهمیت بالایی برخوردار است که اجرای به موقع طرح های هادی می تواند بیشترین سهم را در عملیاتی شدن این امر مهم داشته باشد.

وی افزود: انتظار ما از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران مرتفع نمودن مشکلات مردم روستا و محرومین است که بحمدالله بنیاد مسکن خدمت به مردم به ویژه محرومین را سرلوحه ی کار خود قرارداده است.

مهندس علی اصغر آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن استان مازندران نیز در این نشست با اشاره به کمبود اعتبارات جهت تامین فعالیت های اجرایی در روستاها گفت: متاسفانه محدودیت اعتبارات در سطح کشور مهم ترین دلیل عدم توسعه کافی در روستاهاست.

وی افزود: در استان مازندران 3200 روستا وجود دارد که توانسته ایم تنها در 1116 روستا طرح هادی را اجرا کنیم اما در شهرستان های نکا، بهشهر و گلوگاه با همت نماینده محترم مردم و مشارکت روستاییان عزیز، وضعیت بهتری نسبت به کل استان داریم.

مدیر کل بنیاد مسکن استان  خاطر نشان کرد: سهمیه قیر بنیاد مسکن استان مازندران  در حال حاضر قریب به 158 میلیارد تومان است لذا آمادگی داریم که هر تعداد روستا که آماده آسفالت باشد قیرش را تامین کنیم.

در پایان این نشست مقرر گردید اولویت بندی تخصیص اعتبارات ملی در اختیار نماینده مردم شهرستان های نکا، بهشهر و گلوگاه برای روستاهایی که بیشترین نیاز جهت اجرای طرح هادی در آن ها احساس می شود قرار گیرد.

لازم به ذکر است در این نشست مهندس سعید قاسم پور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان، سید رضا هاشمی مدیر بنیاد مسکن شهرستان بهشهر و گلوگاه، مهدی عبدی مدیر بنیاد مسکن شهرستان نکا و مسئولین دفاتر این نماینده مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید