روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران؛  برگزاری دوره آموزش نرم افزار تدکار در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران

روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران؛ برگزاری دوره آموزش نرم افزار تدکار در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران

  • منتشر شده در: 10/ 08/ 1400
  • توسط: محمد داودیان

روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران؛

برگزاری دوره آموزش نرم افزار تدکار در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران، دوشنبه 10 آبان ماه 1400 دوره آموزشی نرم افزار تدکار باهماهنگی معاونت عمران روستایی این بنیاد، در سالن جلسات اداره کل بنیاد مسکن استان برای پیمانکاران برگزار گردید.

مشاهده، ردیابی و کنترل وضعیت پروژه ها به صورت مستمر و برخط، نیاز همه مدیران طرح های عمرانی است. سامانه ارسال و دریافت الکترونیکی صورت وضعیت های تدکار که مبتنی بر وب طراحی و پیاده سازی شده است، مدیران را قادر می سازد که در هر زمان و مکان دل خواه بتواند از آخرین وضعیت پروژه های خود مطلع گردند.

«تدکار» سامانه نرم افزاری جامع و یکپارچه ‌ای است برای انجام فرآیندهای متره، برآورد، آنالیز بها، تهیه اسناد‌مناقصه، پیشنهادقیمت، صورت وضعیت، تعدیل، حمل، ارسال و رسیدگی الکترونیکی صورت­‌ وضعیت ‌ها، برنامه­ ریزی، مدیریت و کنترل پروژه و کارگاه در طرح ‌ها و پروژه­ های عمرانی و ساخت و ساز.

بنیاد مسکن انقلاب انقلاب اسلامی استان مازندران، به دلیل سهولت و نظارت بهینه و سریع تر بر پروژه های اجرایی خود، تصمیم به استفاده از این نرم افزار گرفت و به این منظور دوره آموزشی آن را برای پیمانکاران و مشاورینی که بیشترین تعامل را دارند برگزار نمود.

لازم به ذکر است شرکت مهندسی تدکار در سال 1376 توسط مهندس محمودرضا همیری و دکتر نغمه شفائی تاسیس گردید. این شرکت با پشتوانه بیش از 30 سال تجربه در زمینه تحلیل، طراحی و تولید نـرم­ افزار، از پیشگامان ارایـه سامانه­ های نرم افزاری و راهکارهای سیستمی در کشور به شمار می­ رود. این شرکت تنها شرکت متخصص در زمینه نرم ‌افزارهای عمرانی است که پس از ارزیابی کیفی و فنی در بین شرکت ‌های مشابه، از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور برای مشاوره و اجرای پروژه بسیار مهم و استراتژیک سامانه ملی فهرست­ بها، برآورد اجرا، تعدیل و قراردادها (سافات) انتخاب گردیده است.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید