مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران:  بانک مسکن پشتوانه ای برای بنیاد مسکن در خدمت رسانی به مردم است

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران: بانک مسکن پشتوانه ای برای بنیاد مسکن در خدمت رسانی به مردم است

  • منتشر شده در: 10/ 08/ 1400
  • توسط: مدیر

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران:

بانک مسکن پشتوانه ای برای بنیاد مسکن در خدمت رسانی به مردم است

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران، مهندس علی‌اصغر آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران با سید حسین حاجی پور مدیر شعب بانک مسکن استان مازندران دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران در سخنانی با توجه به تعاملات خوب بنیاد مسکن با بانک مسکن گفت: بانک مسکن بانکی تخصصی در کمک به ساخت مسکن و پشتوانه ای مهم برای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خدمت رسانی به مردم بوده و امیدوارم این تعاملات بیش از گذشته ادامه یابد تا روزی همه ی روستاییان و محرومین عزیزمان از نعمت خانه دار شدن، برخوردار شوند.

وی با اشاره به تغییرات بسیار در روستاها در سال های گذشته گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال های گذشته با تلاش و همت کارکنان خود و البته با همکاری بانک مسکن توانسته تغییرات زیادی در چهره ی روستاها و مقاوم سازی مسکن روستایی ایجاد نماید که دیگر در حوادثی چون زلزله شاهد جان باختن هم وطنان  و خسارت های سنگین در این مناطق نباشیم.

مهندس آسمانی مقدم  افزود: در حوزه طرح های ملی مسکن ( طرح مسکن مهر- طرح اقدام ملی مسکن) و طرح های حمایتی مسکن، پرداخت بخش اعظم تسهیلات حمایتی بر عهده  بانک مسکن است، که باتوجه به حجم وسیع متقاضیان این طرح ها، جا دارد از تلاش همکاران پرتلاشمان در این بانک صمیمانه قدردانی و تشکر نماییم.

در این دیدار سید حسین حاجی پور مدیر شعب بانک مسکن استان مازندران نیز در سخنانی گفت: همه تلاش دست اندركاران بانك مسكن و بنياد مسكن انقلاب اسلامی در جهت حل مشكلات مسكوني مردم است.

وی گفت : بانک مسكن همه تلاش هاي خود را به كار خواهد گرفت تا روند اعطاي تسهيلات براي توسعه واحدهاي مسكوني شتاب گيرد.

حاجی پور ادامه داد: بانك مسكن در مازندران همكاري هاي مناسبي با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان داشته و امیدواریم این روند همکاری روز به روز گسترش یابد.

مدير امور شعب بانك مسكن استان مازندران خاطرنشان کرد: بانك مسكن و بنياد مسكن انقلاب اسلامي در واقع از يك خانواده هستند و در يك جهت براي توسعه مسكن فعاليت مي كنند.

لازم به ذکر است، پس از پیروزی انقلاب اسلامی، بانک مسکن در سال 1358 براساس طرح ادغام بانک ها (مصوب 17/03/1358 شورای انقلاب اسلامی) از ادغام بانک های رهنی ایران، ساختمان، ‌شرکت سرمایه گذاری های ساختمانی بانک های ایران و 13 شرکت پس انداز و وام مسکن تشکیل که فعالیت های بانکی خود را در بخش ساختمان و مسکن آغاز نمود.

در حال حاضر بانک مسکن با شبکه گسترده خود در سطح کشور به عنوان بنگاه اقتصادی معتبر علاوه بر تولید واحدهای مسکونی، در جهت اعطای تسهیلات و خدمات بخش مسکن شامل تسهیلات، افتتاح حساب جاری ، صدور انواع ضمانت نامه‌ها ، حوالجات و ... فعالیت می‌نماید.

همچنین در این دیدار دکتر میثم ربیعی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان ،مهندس علی‌اصغر آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران را همراهی می کرد.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید