تعامل با  بنیاد بتن کاسپین در راستای خدمت رسانی به مردم ضروریست

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران خبر داد؛ تعامل با  بنیاد بتن کاسپین در راستای خدمت رسانی به مردم ضروریست

  • منتشر شده در: 27/ 07/ 1400
  • توسط: محمد داودیان

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران خبر داد؛

تعامل با  بنیاد بتن کاسپین در راستای خدمت رسانی به مردم ضروریست

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران، صبح امروز (سه شنبه 27 مهر ماه ) مهندس علی اصغر آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران  به همراه  مهندس سعید قاسم پور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان با مهندس بابک گل شکن مدیر عامل بنیاد بتن کاسپین دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار مهندس گل شکن مدیر عامل شرکت بنیاد بتن کاسپین توضیحاتی در خصوص این شرکت ارائه کرد و با اشاره به انواع تولیدات این شرکت یاد آور شد: توليدات كارخانه های بنياد بتن شامل انواع شن و ماسه شسته و شكسته دانه بندی شده، بتن آماده، بتن RCC ، فرآورده های بتنی ،انواع آجر و پانل های ساندویچی 3D، ملات خشک آماده، بلوک پلی استایرن و آسفالت می باشد که بیشتر ارائه ی این محصولات با سه استان گلستان، گیلان و مازندران بوده است.

وی افزود: شرکت بنياد بتن کاسپین توليد و فروشِ موفقِ مصالح ساختمانی استاندارد و تامين عمده مصالح مورد نياز پروژه های بزرگ را بر عهده داشته و  با بنیاد مسکن مازندران نیز تعاملات بسیار زیادی داشته است.

مهندس آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران نیز در این دیدار ضمن قدردانی از همکاری ویژه بنیاد بتن کاسپین با بنیاد مسکن استان مازندران، خواستار ادامه ی این همکاری و تعامل شد و گفت: امیدواریم این همکاری و تعامل دوسویه  ادامه یابد تا بتوانیم با بهره گیری از پتانسیل های موجود و تعاملات فی مابین این مشارکت و همکاری را  در جهت خدمت رسانی به مردم عزیز این استان به نحو شایسته تری گسترش دهیم.

 

لازم به ذکر است شرکت بنياد بتن کاسپین از شرکت های تابعه بنیاد بتن ايران و از شرکت های وابسته به بنياد مسكن می باشد كه از سال 1370 به منظور ترويج و بهبود روش های توليد مصالح ساختمانی از بدنه اصلی بنياد مسکن جدا و به سازماندهی جديد بدل گرديد.

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید