نماینده مجلس شورای اسلامی

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان مازندران مشایخی مدیربنیادمسکن شهرستان محمودآباد ازحضور مهندس فرزانه نماینده مردم شریف نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در بنیادمسکن این شهرستان ودیدار با پرسنل این بنیاد...

  • منتشر شده در: 29/ 03/ 1400
  • توسط: مدیر

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان مازندران مشایخی مدیربنیادمسکن شهرستان محمودآباد ازحضور مهندس فرزانه نماینده مردم شریف نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در بنیادمسکن این شهرستان ودیدار با پرسنل این بنیاد خبرداد.

نماینده مجلس شورای اسلامی"

فعالیتهای بنیادمسکن جهادی است

 

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان مازندران مشایخی مدیربنیادمسکن شهرستان محمودآباد ازحضور مهندس فرزانه نماینده مردم شریف نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در بنیادمسکن این شهرستان ودیدار با پرسنل این بنیاد خبرداد .

درابتدای این دیدار مشایخی مدیربنیاد مسکن شهرستان  ضمن ارائه گزارشی ازروند فعالیتهاو عملکرد بنیاد مسکن در شهرستان درحوزه های مختلف اظهار داشت: با توجه به ابلاغ قیر یارانه ای و با مشارکت دهیاران و اهالی روستائیان به میزان ۹۰۰ تن آسفالت در ابتدای سال درروستاهای شهرستان اجرا شد و تا فرصت باقیمانده برای جذب قیر  با توجه به  زیر سازی  های انجام شده، آماده برای  پخش و اجرای ۳۵۰۰ تن آسفالت می‌باشیم.

 وی از ابلاغ  و تخصیص اعتبار بالغ بر ۸ میلیارد ریال از محل اعتبارات نماینده مجلس به بنیاد ابراز تشکر نمود و اعلام داشت که با این مبلغ اعتبار برای سه روستا برنامه ریزی های لازم جهت اجرا صورت پذیرفت .

مشایخی افزود:  از محل اعتبارات ملی و استانی بازنگری طرح هادی ۱۱ روستادرشهرستان در دستور کار می باشد.

 در ادامه این دیدار مهندس فرزانه  با تقدیر و تشکر از اقدامات صورت پذیرفته بنیاد گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یک نهاد انقلابی است که براساس آرمان‌های انقلاب شکل گرفته و کارش هم کار جهادی است و ان‌شاءالله با عملکرد خوب خود جهادی باقی بماند.

  وی همچنین خواستار استفاده از ظرفیت‌های موجود در روستاها در راستای عمران و آبادانی روستاها شد.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید