حضرت حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد:  مهمترین اولویت بنیاد مسکن در سال جاری رسیدگی به وضعیت مسکن محرومان است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران ، حضرت حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه دربنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تفاق هیأت همرا با حضور دراستان مازندران ازپروژه های عمرانی بنیاد مسکن این استان بازدید و...

  • منتشر شده در: 08/ 03/ 1400
  • استاني
  • توسط: مدیر

 به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران ، حضرت حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه دربنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تفاق هیأت همرا با حضور دراستان مازندران ازپروژه های عمرانی بنیاد مسکن این استان بازدید ودرادامه نیز برخی از آن پروژه ها را افتتاح نمود .

 

حضرت حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد:

مهمترین اولویت بنیاد مسکن در سال جاری رسیدگی به وضعیت مسکن محرومان است.

 به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران ، حضرت حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه دربنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تفاق هیأت همرا با حضور دراستان مازندران ازپروژه های عمرانی بنیاد مسکن این استان بازدید ودرادامه نیز برخی از آن پروژه ها را افتتاح نمود .

حضرت حجت الاسلام والمسلمین حسین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه دربنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اولین روز سفربه استان مازندران با حضور در نمازخانه بنیاد مسکن استان مازندران با کارکنان این استان و همچنین شرکت درشورای مدیران با معاونین ، مدیران و انجمن خیرین مسکن ساز استان دیدار و گفتگو کرد.

وی دراین دیدار بر تکریم ارباب‏رجوع و داشتن روی خوش و حسن خلق و آموزش ضمن خدمت منابع انسانی جهت ارائه بهتر خدمات، ایجاد مسیر و بستر و ساختار مناسب توسط مدیران جهت تسهیل ارتقاء شغلی، ایجاد انگیزه در پرسنل و به‌کارگیری مشارکت همکاران توسط مدیران بنیاد مسکن وتشویق های مادی و معنویبرای پرسنل جهت ایجاد انگیزه مضاعف در خدمت رسانی تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه دربنیاد مسکن انقلاب اسلامی دراین حضور ضمن اهدا حکم مسئولیت حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی بعنوان مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه دربنیاد مسکن استان مازندران دو وظیفه اساسی و مهم کارکنان در بنیاد مسکن را داشتن تعهد در انجام وظایف محوله و نگاه به پست و جایگاه خود به عنوان امانت الهی دانست و در این راستا از پاکدستی همکاران بنیاد مسکن در امانت داری و حفظ و ارتقای هویت حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) تشکر کرد و افزود: ما کارگزاران ولی فقیه هستیم و این بالاترین افتخار است. وی افزود: از خدمات ما دو قشر محروم و روستاییان و حادثه دیدگان ناشی از حوادث و بلایای طبیعی بهره مند می شود و این بزرگترین خدمت می باشد.

حجت الاسلام روحانی نژاد در خصوص انتخابات پیش رو اظهار داشت: تکلیف همه شناخت اصلح در انتخابات و مشارکت حداکثری میباشد، زیرا امر قرآن سپردن کار به اهل کار می باشد.

وی درادامه اولین روز حضور دراستان مازندران و درادامه دیدار با همکاران و شرکت درجلسه شورای مدیران، نیز ازبرخی پروژه ها وسایت های اداری بنیاد مسکن استان بازدید نمود.

نماینده ولی فقیه دربنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دومین روز حضور در استان مازندران در مراسم افتتاح ۱۳۸ هزارمین مسکن روستایی ویژه اقشار کم درآمد در روستای باریک آبسر ساری با بیان اینکه امسال ۱۱۰ هزار واحد مسکن ویژه اقشار کم درآمد در دست ساخت است، سهمیه استان مازندران را دو هزار واحد بیان کرد و افزود: ساخت مسکن محرومان از جمله اهداف بنیاد مسکن که خوشبختانه همراهی و همدلی خوبی در سال‌های اخیر برای ساخت مسکن محرومان ایجاد شده و مجلس نیز توجه خوبی به این امر داشته است.

نماینده ولی فقیه دربنیاد مسکن افزود: نهادهای مختلفی مانند بهزیستی، بنیاد مستضعفان و کمیته امداد با بنیاد مسکن توافقنامه‏هایی امضاء کرده اند و امسال نیز در بودجه عمومی کشور نیز اعتبارات خوبی برای ساخت مسکن نیازمندان دیده شده است.

 

در ادامه نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضرت آیت الله لائینی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران دیدار و گفتگو کرد. در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد بر رسیدگی به وضعیت معیشت و مسکن اقشار کم درآمد و محرومین در سطح جامعه تاکید نمود. همچنین حضرت آیت الله لائینی نیزضمن تقدیرازعملکردبنیادمسکن در حوزه‌های مختلف خواستار ادامه روند خدمات‏رسانی به مردم دربخشهای مرتبط شد.

آیین کلنگ زنی پروژه 56 واحدی( کوثر) طرح اقدام ملی مسکن درشهرستان بهشهر ازدیگر برنامه های حضور نماینده ولی فقیه دربنیاد مسکن انقلاب اسلامی بود که پس از دیداربا حضرت آیت الله لائینی وبا حضور حجت الاسلام والمسلمین جباری امام جمعه شهرستان بهشهر، دکتر شریعت نژاد نماینده مجلس شورای اسلامی وسایر مسئولین استانی وشهرستانی صورت پذیرفت. 

حجت الاسلام حسین روحانی‌نژاد در حاشیه آیین کلنگ‌زنی طرح اقدام ملی مسکن ۵۶ واحدی کوثر بهشهر در گفتگو با خبرنگاران رسانه های جمعی در بهشهر اظهار کرد: بنیاد مسکن ساخت و مقاوم‌سازی مسکن‌های روستایی را با قوت در دستور کار دارد و تاکنون توفیقات مناسبی حاصل شده است.

وی افزود: اکنون در ادامه روند رو به رشد فعالیت در حوزه ساخت و مقاوم‌سازی مسکن روستایی، در حوزه مسکن شهری وارد عمل شدیم که بخشی از کارها توسط انجمن خیرین مسکن‌ساز در حال انجام است.

به گفته نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن، در استان مازندران تاکید بر افزایش فعالیت‌های انجمن خیرین مسکن‌ساز است و برخی از ساخت و سازها در سال‌های گذشته اجرایی و یک‌هزار واحد اجرایی شده و اکنون نیز ۲۰۰ واحد در حال ساخت است.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اتمام کار مسکن مهر در استان مازندران گفت: در اواخر دولت دوازدهم ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد جامعه در قالب طرح اقدام ملی مسکن اجرایی شده و سهم استان مازندران ۵ هزار و ۱۵۰ واحد است.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد یادآور شد: بیش از ۸۰۰ نفر در استان مازندران مبالغ اولیه پرداختی خود را واریز کرده‌اند و در برخی از شهرستان‌ها شاهد سقف اول و دوم و برخی فندانسیون و حتی سقف هستیم.

وی افزود: در استان مازندران، متقاضیان دریافت طرح اقدام ملی مسکن در مرحله اول باید ۴۰ میلیون تومان پرداخت می‌کردند که عدم پرداخت این مبلغ موجب شد تا تعهدات به درستی انجام نشود و شاهد کندی کار باشیم.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور مهم ترین اولویت این بنیاد در سال جاری را رسیدگی به وضعیت مسکن محرومان برشمرد و گفت : درهمین راستا۱۱۰ هزار واحد مسکن محرومان در کشور در حال ساخت است.

وی افزود: امروز ۶۰۰ واحد مسکن محرومان در مازندران تحویل شد که بخشی از ۲ هزار واحدی است که ساخت آنها از تابستان سال گذشته در دستور کار قرار گرفته بود.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد همچنین از مقاوم سازی مسکن روستایی به عنوان یک اولویت دیگر بنیاد مسکن یاد کرد و گفت: این بنیاد سالانه بین ۲۰۰ تا۲۵۰هزار واحد مسکن روستایی را در کشور مقاوم سازی می کند.

وی خواستار ورود فعالترخیرین مسکن سازبه عرصه ساخت مسکن برای محرومان شدوگفت:خیرین اگربرای نیازمندان اقدام به ساخت مسکن کنند، از امتیاز رایگان آب، برق، گاز، پروانه ساختمانی، طراحی، نقشه و نظارت برخوردار می شوند.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور در ادامه این سفر به اتفاق دکتر علیپور نماینده مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ، بخشدار ودیگر مسئولین شهرستان سوادکوه شمالی از اجرای طرح بافت باارزش روستای عالم کلا در این شهرستان دیدن کرد .

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید