خانی نوذری

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران گفت: بر اساس تفاهم نامه ای که بین دو سازمان وجود دارد این اداره کل آمادگی دارد نسبت به احیای موقوفات استان مازندران در کنار اوقاف باشد.

  • منتشر شده در: 21/ 01/ 1400
  • توسط: مدیر

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان مازندران  جلسه بررسی فرصت های سرمایه‌گذاری در اراضی موقوفات استان مازندران و سنددار کردن اراضی وقفی در روستاهای استان با حضور حجت الاسلام المسلمین حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان ، مهندس خانی‌نوذری ....

خانی نوذری"

آمادگی بنیاد مسکن برای احیای موقوفات مازندران

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران گفت: بر اساس تفاهم نامه ای که بین دو سازمان وجود دارد این اداره کل آمادگی دارد نسبت به احیای موقوفات استان مازندران در کنار اوقاف باشد.

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان مازندران  جلسه بررسی فرصت های سرمایه‌گذاری در اراضی موقوفات استان مازندران و سنددار کردن اراضی وقفی در روستاهای استان با حضور حجت الاسلام المسلمین حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان ، مهندس خانی‌نوذری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران وسایر مسئولین استانی در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

حجت الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در این جلسه با بیان اینکه اوقاف و بنیاد مسکن دو نهاد خدمات رسان به مردم خصوصا  افراد کم‌برخوردار و مناطق محروم است، افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز فعالیت های عمرانی و محرومیت‌زدایی مناسبی در روستاها دارد.

وی با اشاره به اینکه اوقاف مازندران اراضی وقفی متعددی در استان در اختیار دارد که نیازمند احیا و سرمایه گذاری هستند، افزود: این اراضی دارای کاربری های کشاورزی، مسکونی، تجاری، خدماتی و... هستند که میتوان از ظرفیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای احیای آن بهره گیری کرد.

درادامه این جلسه مهندس خانی‌نوذری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران نیز بر ضرورت اطلاع رسانی خدمات وقف به جامعه تاکید کرد و گفت: موقوفات خدمات و ثمرات ارزشمندی در جامعه دارند که ضرورت دارد این خدمات با کمک فرهنگ و رسانه به مردم بیان شود.

وی با اشاره به ظرفیت های موجود در مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران، بیان کرد: بر اساس تفاهم نامه ای که بین دو سازمان وجود دارد این اداره کل آمادگی دارد نسبت به احیای موقوفات استان مازندران در کنار اوقاف باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: احیای موقوفات در واقع کمک به نیازمندان و افراد کم‌برخوردار جامعه است که از عوائد و ثمرات وقف بهره مند می‌شوند.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید